به گزارش افکارنیوز،

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16:30 در کمپ زنده یاد حجازی و در حضور 40 تماشاگر برگزار شد. تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می خوانید:

* فرزاد مجیدی که بعد از دربی به دلیل اتفاقاتی که افتاد در تمرینات حضور پیدا نمی کرد امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد. وی با مشوقین استقلال روبرو نشد و برخوردی با آنها نداشت.

* روزبه چشمی، محسن کریمی، عادل شیحی و علیرضا رمضانی در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند.

* میثم مجیدی همانند روز گذشته با ماسک به دویدن دور زمین پرداخت.

* منصور پورحیدری در تمرین امروز آبی پوشان حاضر بود و از روی نیمکت برنامه های تاکتیکی استقلالی ها را نظاره کرد.بازیکنان استقلال وقتی با پورحیدری روبرو شدند روز پدر را به او تبریک گفتند.

* برادر بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال نیز در تمرین امروز حاضر بود.

* قبل از شروع تمرین سرمربی استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و خیلی کوتاه درباره بازی فردا به گفت و گو پرداخت.

* به مناسبت روز پدر استقلالی ها به یکدیگر تبریک گفته و مهدی رحمتی با خنده و شوخی به حیدری گفت خسرو جان روزت مبارک.

* استقبال گسترده از مراسم تشییع مهرداد اولادی یکی دیگر از مباحثی بود که استقلالی ها در مورد آن صحبت می کردند. ظاهرا قرار است چند نفر از بازیکنان در صورت تعطیلی تمرین یکشنبه در مراسم ختم مرحوم اولادی شرکت کنند.

* بخش اول تمرین به بازی «دستش ده» اختصاص داشت که در همان اوایل آرش برهانی از ناحیه چشم دچار آسیب دیدگی شد اما بعد از چند دقیقه بدون مشکل با آبی پوشان تمرین کرد. در حاشیه این مسابقه کری های بسیار زیادی بین بازیکنان برقرار بود تا جایی که استقلالی ها سرو صدای زیادی را در کمپ ایجاد کرده بودند. مهدی رحمتی هم روی این مسابقه خیلی حساس بود و مدام در خصوص عملکرد بازیکنان صحبت می کرد و هم تیمی هایش معتقد بودند که رحمتی در این بازی درون تیمی تقلب می کند! در ادامه بازیکنان بازی آقا وسط انجام دادند و در بخش پایانی نیز فوتبال درون تیمی انجام شد.

*نصرالله عبداللهی و ادموند اختر یکی دیگر از حاضرین در تمرین استقلال بود.

* تیم فوتبال استقلال بعد از پایان تمرین امروز راهی هتل آکادمی خواهد شد تا اردوی پیش از بازی با فولاد را برگزار کند.

دیدار تیم های استقلال و فولاد ساعت 20:15 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.