به گزارش افکارنیوز،

قاسم حسن زاده مدیرعامل خونه به خونه در پاسخ به این سئوال که علی کریمی برای حضور به عنوان مشاور مدیرعامل این تیم لیگ برتری چه دستمزدی دریافت کرده است ، گفت: آقایان کریمی و میناومد از مفاخر فوتبال ایران هستند و حضورشان در خونه به خونه باعث افتخار ماست. اما ایشان بدون چشم داشت مالی به اینجا آمده اند و بدون اینکه قراردادی ببندند کنار ما هستند. رابطه ما رفاقتی و نزدیک است ، همانطور که هیئت مدیره محترم تیم ما هم برای کمک به فوتبال این خطه وارد گود شده اند.

 

حسن زاده می گوید: هدف ما از ورود به فوتبال رونق بوده و استفاده ما از افرادی مثل آقای کریمی هم همین است . بعد بازی پیکان صدها تماشاگر منتظر بودند علی کریمی به میان شان برود و با آنها حرف بزند و این برای ما باارزش است که چنین فرد محبوب و خوشنامی کنار ماست . پس بیایید به جای ایجاد شایعات بی اساس کمک کنیم که فوتبال این خطه از ایران به رشدی که شایسته اش هست برسد . ما یک منطقه با استعداد و ثروتمند با مردمی علاقه مند داریم و جای این استان در سطح اول فوتبال خالی است.

 

او درباره بازی خونه به خونه مقابل پاس هم می گوید: بازی خیلی سختی داریم ولی مطمئن هستم بچه ها مثل بازی پیکان تمام تلاش شان را می کنند . در بازی پیکان تیم واقعا عالی بود و اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم فشار روی تیم کم می شد . با این حال با کادر فنی و بازیکنان با تجربه ای که داریم حتما به لیگ برتر صعود می کنیم چرا که این بازیکنان قرار گذاشته اند صعودشان را در کربلا  جشن بگیرند و این بزرگتر از هر انگیزه مادی است.

 

و اما حرف پایانی: من از مردم بابل و البته همه مازندران دعوت می کنم به پشتیبانی بیشتر تیمی که در نهایت متعلق به این خطه فوتبال خیز و ورزشدوست  ایران است.