به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال حسینی در مورد درگذشت مهرداد اولادی اظهار داشت: «بعد از درگذشت هادی نوروزی دوباره شاهد یک اتفاق تلخ بودیم. مراسم باشکوهی برای نوروزی برگزار شد، ولی درمورد مهرداد اینطور نبود و درواقع ما برای اولادی مرده‌پرستی هم نکردیم. بسیاری از مسئولان که کت و شلوار می‌پوشند، اصلاً نمی‌دانند که مهرداد در راه رسیدن به جام جهانی برزیل یکی از بازیکنان تیم ملی بود و در آخرین بازی مقابل کره‌جنوبی در کنار ما حضور داشت.»

 

او ادامه داد: «فوت اولادی خیلی دردناک بود و فکر می‌کنم در این چند سال خیلی‌ها به اولادی توهین کردند. جالب اینجاست که حتی بازی ملوان به‌تأخیر نیفتاد و انگار فوتبالیست‌ها برای خیلی‌ها مهم نیستند. بعضی‌ها که در مورد مهرداد حرف می‌زنند دروغگو هستند. وقتی به کلینیک دکتر نوروزی می‌رفتم، مهرداد خیلی با من درددل می‌کرد و حتی پیامک‌های او را دارم. خیلی‌ها به اولادی بدی کردند، ولی دم بچه‌محل‌هایش گرم که برای او سنگ‌تمام گذاشتند.»

 

حسینی در مورد دیدار نفت تهران مقابل سپاهان گفت: «من در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم، چون اصلاً باشگاهی نداریم و هیچ‌کس به فکر بازیکنان نیست. باز هم قرار نیست به اردو برویم و بازیکنان باید از خانه خودشان به ورزشگاه بروند و شاید من هم مثل بازی با پدیده دوباره در ترافیک بمانم. با این شرایط جنگیدن در چهار بازی آخر اصلاً بی‌معنی است و ما نمی‌توانیم مقابل حریفان از لحاظ فوتبالی حرفی برای گفتن داشته باشیم. فقط منتظر هستیم که بازی‌ها تمام شود.»

 

مدافع نفت تهران تأکید کرد: «متأسفانه در این فوتبال بازیکنان و مربیان به دلایل مختلف محروم می‌شوند، ولی وقتی حق آنها خورده می‌شود کسی پاسخگو نیست. ما کمیته انضباطی داریم و کمیته اخلاق هم داریم. اگر آنها در آینده دنبال حق بازیکنان نباشند و حق فوتبالیست‌ها را که از باشگاه‌ها طلبکار هستند ندهند، روزهای سختی در انتظارشان خواهد بود. ما هم تا آخر خط جلو می‌رویم.»