به گزارش افکارنیوز،

غلامرضا سعادتی  در خصوص اتفاقاتی که در حین دیدار استقلال و فولاد روی سکوها رخ داد، اظهار داشت: این اتفاقات کمی عجیب بود. تیمی که سه گل زده، خوب بازی کرده و هواداران از عملکرد آن راضی هستند، چرا باید علیه مدیرانش شعار سر داده شود؟ 

وی ادامه داد: این اتفاقات از نشست هایی بوده که وسط هفته گذشته در یکی از استخرهای تهران برگزار شده و آنجا تصمیم گیری شده که علیه آقای افشارزاده شعار سرداده شود. ما اطلاع دقیقی داریم که افرادی را به آنجا بردند و صحبت هایی را کرده اند. من اعتقاد دارم هنوز رویه جا به جایی مدیران از روی سکوها در فوتبال ایران وجود دارد. 

معاون فرهنگی استقلال تصریح کرد: چگونه مدیری که این همه بدهی گذشته را پرداخت می کند، بعد از سوی هوادار مورد انتقاد قرار می گیرد؟ من به دوستان توصیه می کنم وارد فضایی که من مسئول آن هستم نشوند چون آن فضا مربوط به من است و من باید پاسخگو باشم.

سعادتی افزود: آقایان از پتانسیل هوادار استفاده نکنید. آن وقت مجبور می شویم بگوییم به نام استقلال از چه رانت هایی استفاده کردید و به کجاها رسیده اید! ما 150 لیدر سازمان یافته داریم و همه آنها فقط برای موفقیت استقلال تلاش می کنند.

سعادتی درباره اینکه خودش بعد از دربی از سمت خود استعفا داده بود و سرانجام این موضوع به کجا رسید، افزود: من قبل از دربی استعفای خودم را تحویل افشارزاده داده بودم اما ایشان قبول نکرد. بعد از باخت در دربی هم خواستم برای اینکه مدیران بتوانند راحت تر تصمیم گیری کنند دوباره استعفای خود را به باشگاه تحویل دادم اما با صحبتی که با افشارزاده داشتم ایشان با استعفای من مخالفت کرد و حتی به شوخی به من اعلام کرد چون تو استقلالی هستی حقوق هم به تو پرداخت نخواهد شد.

وی درباره اینکه آیا احتمال دارد در بازی های آینده هم چنین اتفاقاتی بیفتد افزود: مطمئن باشید در بازی های بعدی دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد و نمی گذاریم مدیران بهره برداری شخصی از نام استقلال نمایند.