به گزارش افکارنیوز،

محمد اهل شاخه در گفت و گو با کاپ درباره بازی تیمش مقابل استقلال که با شکست سه بر صفر فولاد به پایان رسید اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم به ویژه در 5 دقیقه اول. اما روی یک اشتباه فردی گل خوردیم که این اشتباه روی یکی دیگر از گل ها هم تکرار شد تا در نهایت با سه گلی که استقلال به ثمر رساند تا اندازه ای تحت فشار قرار بگیریم.

وی درباره گلی که کمک داور به ضرر فولاد آفساید اعلام کرد توضیح داد: در آن صحنه شوت حسین ابراهیمی که زد شد من در آفساید بودم اما وقتی به بهمن کامل برخورد کرد و به من رسید من در موقعیتی بودم که به هیچ وجه آفساید نبود و گلم را هم به ثمر رساندم اما داور آن را آفساید اعلام کرد.

مدافع فولاد خاطرنشان کرد: گل من سالم سالم بود و هیچ ایرادی نداشت. شاید با به ثمر رسیدن این گل شرایط بازی تغییر می کرد و ما حداقل بازی را با مساوی تمام می کردیم. فاصله تیم فولاد و استقلال سه گل نیست. 

اهل شاخه در این باره که در هنگام به ثمر رسیدن گل مردود در محوطه جریمه استقلال حضور داشته توضیح داد: اسکوچیچ این اجازه را به من داده که روی ضربات ایستگاهی و کرنرها جلو بروم و در آن لحظه هم به همین خاطر جلو کشیده بودم تا به خط حمله کمک کنم.

مدافع فولاد درباره دیدار این هفته تیمش مقابل استقلال اهواز گفت: این درست که حریف بعدی مان به لیگ یک سقوط کرده اما چون تعدادی از بازیکنان امید فولاد نیم فصل به استقلال اهواز رفتند قطعا انگیزه زیادی دارند و می خواهند خودشان را به کادر فنی فولاد نشان دهند. به این دلیل قطعا بازی آسانی نخواهیم داشت.