به گزارش افکارنیوز،

 روزبه چشمی که این روزها با فیزیوتراپی خود را برای حضور در فصل آینده آماده می کند، بعد از شکست تیمش در دربی هم سکوت کرده بود. او درباره شرایط خودش و استقلال در گفت و گویی شرکت کرده است که در ادامه متن کامل آنرا می خوانید: 

*از آخرین شرایط خودت صحبت کن.

خدا را شکر شرایط خوبی دارم. این روزها فقط مشغول انجام فیزیوتراپی هستم. جا دارد از دکتر نوروزی و خانم محمدی تشکر ویژه ای داشته باشم که تمام تلاش خود را انجام می دهند تا من هرچه زودتر شرایط حضور در مسابقات را پیدا کنم. شرایط خوبی دارم و فکر می کنم به زودی بهتر هم شوم.

*افشارزاده بعد از عمل جراحی که انجام دادی برایت منزل تهیه کرد.

باید از او تشکر کنم. سریع برایم در تهران منزل تهیه کردند که فکر می کنم کار بسیار خوبی بود. از افشارزاده تشکر ویژه ای دارم به دلیل اینکه هوای بازیکنانش را خیلی دارد و همین باعث شد که من دلگرمی بیشتری برای بهبودی زودتر داشته باشم. اگر این اتفاق نمی افتاد من باید هر روز برای انجام تمرینات فیزیوتراپی از کرج به تهران می آمدم.

*در این مدت چند نفر پیگیر وضعیتت بودند؟

باید تشکر کنم از سیدمهدی رحمتی که واقعا مثل برادر پیگیر وضعیتم بود. همچنین سایر بازیکنان که بارها احوالم را پرسیدند. مربیان زیادی با من تماس گرفتند. از آقای مایلی کهن گرفته تا فرهاد کاظمی که من هیچ وقت شاگردش نبودم. منصوریان، مهاجری، خاکپور و کسانی دیگر که شاید نام شان اینجا از قلم بیفتد و از آنها عذرخواهی می کنم. از آقای مظلومی که مدام پیگیر وضعیتم بود و دوست دارد من زودتر به میادین برگردم.

*درباره مرگ اولادی صحبت کن.

واقعا ناراحت شدم. دو روز قبل از این اتفاق من با مهرداد در کلینیک بودم. درباره شرایط فوتبال با هم صحبت می کردیم. حتی شوخی هم با هم انجام دادیم. هنوز بعد از این اتفاق در شوک هستم که چطور یک انسان به همین راحتی از بین ما می رود. خداوند به خانواده اش صبر دهد.

*بعد از دربی درباره این باخت سنگین صحبت نکرده بودی.

اتفاقی است که افتاده است. خدا را شکر بچه ها خیلی زود توانستند در بازی با فولاد آن را جبران کنند. ما هنوز مدعی کسب جام هستیم و می توانیم با یک غفلت سایر مدعیان به صدر جدول باز گردیم. ما هنوز مدعی هر دو جام هستیم و مثل خیلی های دیگر برای یک جام تلاش نمی کنیم.

*یکی از بازیکنانی بودی که خیلی به نماد 4 که برای استقلالی ها بود تعصب داشتی. این نماد دیگر برای شما نیست؟

نه این چنین نیست. 4 تا ابد برای استقلال است. 4 ما 12 امتیاز بوده در چهار دربی پشت سر هم نه 4 گل در یک بازی و نمی توان این را با چهار دربی مقایسه کرد.

*دلت برای تمرین تنگ نشده؟

شما حرف دلم را زدید. قصد دارم قبل از بازی با سایپا که احتمالا چهارشنبه باشد در تمرین و اردو حضور یابم. دلم برای بچه ها خیلی تنگ شده. فکر می کنم آنها هم دلشان برای من تنگ شده باشد. (باخنده)

*هواداران در این مدت در صفحات مجازی خیلی از تو تعریف کردند.

واقعا از همه آنها ممنونم. فقط از آنها یک خواهش دارم که در این سه بازی از ما حمایت کنند تا ما بتوانیم دلگرم تر شده و با روحیه بالاتری در بازی ها ظاهر شویم.

*پرویز مظلومی وقتی بعد از شکست در دربی روی خط برنامه 90 آمد از غیبت تو به عنوان یکی از عوامل اصلی افت استقلال نام برد.

پرویز مظلومی به من لطف دارد اما من معتقدم سایر بازیکنان هم می توانند جای مرا در زمین پر کنند. در هفته هایی که برای استقلال به میدان می رفتم تمام تلاش خود را کردم تا بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم. الان هم که نیستم امیدوارم جوانانی مثل فرشید اسماعیلی بتوانند به خوبی در میانه زمین برای استقلال بازی کنند.

*به نظر خودت اگر در دربی حضور داشتی می توانستی جلوی شکست سنگین استقلال را بگیری؟

نمی توانم این طور بگویم که اگر بگویم قطعا استقلال شکست نمی خورد اما تمام تلاش خودم را برای رخ ندادن چنین اتفاقی انجام می دادم.

*تو با استقلال برای فصل بعد قرارداد داری. از الان تصمیم گرفتی که یک سال دیگر آبی پوش بمانی یا خیر؟

بله. من قطعا برای سال بعد استقلالی می مانم. تمام تلاش خودم را می کنم تا بتوانم از ابتدای فصل در خدمت استقلال باشم.