به گزارش افکارنیوز،

کمال کامیابی نیا کسب امتیاز در اهواز را برای تیمش معجزه می‌داند و امیدوار است با ادامه این روند در سه بازی باقیمانده به جام قهرمانی دست یابند.

 

او در گفتگو با خبرنگار ما درباره دیدار با استقلال اهواز و حواشی آن اینطور گفت: در بارش سنگ خدا را شکر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و کسب این امتیاز خیلی به قهرمانی تیم در لیگ‌برتر کمک خواهد کرد. دیگر دیدار استقلال اهواز و حواشی آن تمام شده است و باید خودمان را برای مصاف با نفت آماده و سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

 

کامیابی نیا که در دیدار با استقلال تهران به دلیل محرومیت غیبت داشت در این باره گفت: من خودم را قبل از دربی فدا کردم، خیلی مهم نیست و مهم این است که تیم برد و آن 3 امتیاز خیلی برای پرسپولیس مهم بود. در پایان لیگ آن 3 امتیاز کسب شده مقابل ملوان و تاثیرش مشخص خواهد شد و خوشحالم که خوب کار کردم و توانستم 3 امتیاز آن بازی را به کمک هم تیمی هایم کسب کنم.

 

او از این اتفاق و محرومیتش برابر استقلال نشانه ای برای خواسته تیمی شان یاد می کند و اینکه آنها به دنبال نتیجه هستند و شخصی فکر نمی کنند: چه کسانی که بازی می‌کنند و چه کسانی که بازی نمی‌کنند همه‌مان یک هدف داریم و آن هم موفقیت پرسپولیس و کسب جام است، شما نگاه کنید کاپیتان‌مان آقای نورمحمدی بازی نمی‌کند اما واقعا خیلی خوب تمرین می‌کند، مهرداد کفشگری، مایکل اومانیا، بابک حاتمی و ... و این حرکت آنها نشان‌دهنده این است که قصد دارند به پرسپولیس کمک کنند و چه بازی کنند و چه بازی نکنند هدفشان پیروزی تیم است.

 

کامیابی نیا که در دوران حضورش در نفت تهران با مهرداد اولادی هم تیمی بود درباره درگذشت او گفت: با مهرداد اولادی در نفت همبازی بودم و مهرداد یک پسر شوخ و بذله‌گو بود و با همه شوخی می‌کرد. یادم می‌آید که یک روز در تمرین به من چیزی گفت که کمی از دستش ناراحت شدم و آنقدر تا پایان تمرین با من شوخی کرد که باعث شد ناراحتی‌ای که داشتم از دلم دربیارد. خدابیامرزدش و به خانواده‌اش صبر بدهد. فوتبال کشورمان به شوک رفت؛ اول هادی و حالا هم مهرداد واقعا باید قدر فوتبالیست‌ها را بیشتر بدانیم حالا نمی‌دانم متاسفانه در کشور ما باب شده و اینطور می گویند که فوتبالیست‌های ما پول‌های زیادی می‌گیرند ولی خب سختی‌های زیادی هم دارد. پولمان را تا آخر که نمی‌گیریم و سخت‌هایش هم دیگر گفتنی نیست، ما از زن و بچه‌هایمان دور هستیم و بیشتر زمان در تمرین، اردو و بازی هستیم و در واقع زندگی‌مان مال خودمان نیست و کمتر می‌توانیم با خانواده‌های‌مان باشیم و با آنها مسافرت برویم یا چیزهای از این دست و به نظر من با تحمل همه این اتفاقات باید بیشتر قدر فوتبالیست‌ها را بدانند.

 

وی ادامه داد: با تمام این مسائل شما می بینید که فوتبال اکنون به عنوان قطبی که توانسته هم از نظر اقتصادی و از نظر تفریحی نیاز جامعه را برطرف کند شناخته می شود و خیلی ها تفریح خود را در استادیوم می بینند و باید بیشتر به آن توجه شود.

 

کامیابی نیا که اکنون به همراه تیمش شرایط مناسبی برای کسب قهرمانی دارد درباره سه هفته باقیمانده و پایان حسرتش برای کسب قهرمانی اینطور می گوید: من دوسالی که در نفت حضور داشتم اگر بازی آخرمان را می‌بردیم می‌توانستیم قهرمان شویم. واقعا خودم به شخصه این قهرمانی را جدی می‌گیرم ولی هنوز چیزی به دست نیاوردیم و قهرمانی زمانی مسجل می‌شود که بتوانی در تمام بازی‌ها برنده میدان باشیم و برای قهرمان دانستن‌مان خیلی زود است. باید همین اختلاف را تا پایان 3 بازی باقیمانده حفظ کنیم  و با تمام توانمان در رقابت‌هایمان حاضر شویم.