به گزارش افکارنیوز،

دیدار تیم‌های فوتبال سیاه‌جامگان و تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر عصر امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه ثامن با حضور حدود 1500 هوادار آغاز شد که در پایان شاگردان فرهاد کاظمی توانستند با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یابند و برای بقا در ادامه لیگ امیدوار شوند.

تک گل تراکتورسازی را محمد ایران‌پوریان در دقیقه 33 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در دقیقه 73 داور مسابقه در اقدامی عجیب ضربه پنالتی به سود سیاه‌جامگان اعلام کرد. در هنگامی که داور به دو بازیکن به خاطر درگیری کارت زرد نشان داد با تذکر داور چهارم پنالتی اعلام شد که البته میثم حسینی نتوانست آن را به گل تبدیل کند.

شاگردان فرهاد کاظمی در ادامه توسط حسین زامهران در دقیقه 82 به گل تساوی رسیدند. همچنین در ادامه و در دقیقه 90+2 علیرضا نقی‌زاده توانست گل پیروزی‌بخش سیاه‌جامگان را به ثمر برساند.

قضاوت این دیدار برعهده بیژن حیدری بود. وی به کورده و حسین زامهران از تیم سیاه‌جامگان و فرزاد حاتمی، شجاع خلیل‌زاده و سروش رفیعی کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی با این شکست 42 امتیازی باقی ماند و با توجه به اختلاف 9 امتیازی نسبت به صدر جدول و 3 بازی پایانی لیگ شرایط بسیار دشواری برای رسیدن به قهرمانی دارد چرا که باید در 3 هفته آینده قطعا به پیروزی برسد و در طرف مقابل هم رقبا شکست بخورند. همچنین شاگردان امیر قلعه‌نویی برای رسیدن به قهرمانی باید فاصله 8 گل اختلاف را جبران کنند.