به گزارش افکارنیوز،

صادق ورمزیار درباره بازی استقلال مقابل سایپا با اشاره به دیدار قبلی این تیم اظهار داشت: استقلال در بازی قبل نسبت به دربی پنج تغییر داشت که این تعداد تغییر در بازی دربی نسبت به سپاهان هم دیده می شد. در مجموع استقلال در این فصل همواره با تغییرات گسترده در ترکیبش به میدان رفته و هر بازی چهره ای جدید را به نمایش گذاشته است.

وی افزود: با توجه به گذشت بیست و هفت هفته از لیگ برتر قطعا کادر فنی استقلال به خوبی می داند که کدام بازیکن در چه پستی بهتر و در کنار کدام بازیکن هماهنگ تر است. ترکیبی که از استقلال مقابل فولاد درون زمین دیدیم یک ترکیب مناسب، منسجم و هماهنگ بود که نتیجه اش هم برد سه بر صفر استقلال شد.

کاپیتان اسبق استقلال اضافه کرد: دیگر فرصتی برای امتحان ترکیب های جدید نیست. از یک سو استقلال نسبت به هفته قبل بازیکن محروم یا مصدومی هم ندارد که بخواهد نفرات جدیدی را جایگزین آنها کند. از این رو اگر استقلال با کمترین تغییر به مصاف سایپا برود نفراتی که مقابل فولاد بازی کردند کمک زیادی به موفقیت این تیم خواهند کرد.

ورمزیار درباره سایپا گفت: سایپا تا مقطعی از فصل تیمی یقه گیر و قلدر بود اما با مصدومیت تیموریان و از دست دادن شانس کسب سهمیه تا اندازه ای بی انگیزه بازی می کند. البته این تیم نفراتی در جمع خود دارد که بتوانند ورق بازی را برگردانند از جمله مهدی ترابی که استقلال نباید از این موضوع غافل شود.

وی افزود: ارائه یک بازی منطقی با تمرکز بالا می تواند کمک کند تا استقلال در این دیدار هم سه امتیاز لازم را کسب کند. البته این بازی در ورزشگاه تختی برگزار می شود که شرایط زمین آن به خوبی آزادی نیست. ولی استقلال در همین زمین هم خوب نتیجه گرفته و هم مقابل نفت بازی را واگذار کرده است. امیدوارم فردا استقلال برنده زمین مسابقه را ترک کند.

ورمزیار درباره شانس قهرمانی تیم محبوبش گفت: در حال حاضر پرسپولیس سه امتیاز از استقلال بیشتر دارد ولی با این وجود استقلال باید تا لحظه آخر دست از تلاش نکشد. گرچه استقلال خوزستان هم در این میان می تواند برای استقلال و پرسپولیس یک خطر جدی محسوب شود. با این همه امیدوارم در نهایت اتفاقاتی رقم بخورد که استقلال قهرمان شود.