به گزارش افکارنیوز،

استقلال به همان اندازه که در دربی 82 بد بود مقابل فولاد خوب بازی کرد و در نهایت مزد برتری خود را با سه گل و خلق حملات متعدد گرفت.

 

استقلال اگر چه در هفته‌های پیش رو حریفان آسانی را پیش رو ندارد اما طبیعی است که پرسپولیس هم در دیدار با تیم‌هایی چون نفت و گسترش فولاد با چالش مواجه شود به خصوص دیدار با نفت که علیرضا منصوریان استقلالی سرمربی این تیم است و باید گفت گسترش فولاد هم در پی ماجراجویی در بازی با پرسپولیس خواهد بود. همین مسئله سبب می‌شود استقلال همانند پرسپولیس و استقلال اهواز در سه هفته باقی مانده برای قهرمانی فوتبال کند.

 

استقلال این هفته با سایپا مصاف می‌دهد. تیمی که چند بار با مربی‌اش چالش پیدا کرد. آخرین بار چند هفته قبل بود که مثل همیشه بیت الله رضایی از تغییر احتمالی در کادر فنی سایپا خبر داد اما این بار هم مثل همیشه هیئت مدیره از او حمایت کرد و مجید جلالی ماند که کسب سهمیه کند اما سایپا هفت هفته است که نبرده و از سهمیه فاصله گرفته است. به نظر می‌رسد چون در هفته‌های پایانی هستیم مدیر عامل باشگاه سایپا هم نمی‌خواهد خود را خسته و دوباره یک بحث تکراری را مطرح کند.

 

استقلال با فوتبال فردا جان می‌گیرد؟ باید منتظر ماند و دید. عادت کرده‌ایم همیشه در هفته‌های پایانی تیم مجید جلالی را رویارو با تیم‌های مدعی قهرمانی ببینیم. به یاد داریم استقلال که در مشهد قهرمان شد و امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم بود تیم مجید جلالی (فولاد) ذوب آهن را شکست داد و امیر قلعه‌نویی – مجید جلالی را یک مرد خواند و...

 

اما به نظر می‌رسد سایپا این روزها آن حال و هوای خوش گذشته را ندارد. چون تیم نتوانسته کسب سهمیه کند کمی بی انگیزه است و مجید جلالی به همین خاطر در بازی با ملوان به دو بازیکن جوان تیمش یعنی شجاعی و سلطانی بازی داد. استقلال از سد فوتبال فردا عبور کند در کورس قهرمانی می‌ماند. هر چند که باید گفت با همه تفاسیر تیم‌هایی که رودروی استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند تحت هر شرایطی می‌کوشند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند چون فقط چنین بازی‌هایی است که به تلاششان جلوه می‌دهد.