به گزارش افکارنیوز،

جدیدترین اظهار نظر را مفسر تلویزیونی باشگاه روستوف انجام داد .شخصیتی که از محبوب ترین چهره ها در بین طرفداران صدرنشین لیگ برتر روسیه محسوب می شود و همواره صحبت هایش سرو صدای زیادی در محافل خبری این کشور به راه می اندازد.

 

گنادی اورلوف بعد از برتری 3-0 روستوف برابر زنیت در خصوص اتفاقات این بازی گفت:«زنیت تنها یک مزیت نسبت به میزبان خود داشت آن هم در اختیار داشتن ستاره های گران قیمت ولی مغرور. با گذشت دقایق ابتدایی بازی شک نداشتم که این تیم پرستاره شانسی برای برتری مقابل روستوف ندارد چون بازیکنان میزبان با دو برابر توان خود می جنگیدند و همواره این تیم ها برنده هستند نه بازنده».

 

 

مفسر تلویزیون روستوف در ادامه به ستاره ایرانی این تیم اشاره و افزود:«باید یادآوری کنم روستوف ستاره ای داشت به نام سردار آزمون. بازیکنی با 183 سانتی متر قد که کیفیت بسیار بالایی دارد و هر دفاعی را به چالش می کشد.مهاجمی که روی هوا فوق العاده ظاهر می شود و کیفیتی دارد که ثابت می کند تلفیقی از مهارت در دو رشته ورزشی پرطرفدار است. فوتبال و والیبال را با هم تلفیق کرده و نشان می دهد که از پدر والیبالیست خود که هشت سال برای تیم ملی ایران افتخارآفرینی کرد هم برای موفقیت در فوتبال نکات زیادی به ارث برده است».

 

اورلوف در پایان گفت:«والیبال رشته ای است که بازیکنان با پرش های خود امتیاز آوری می کنند و این همان نکته ای است که سردار برای موفقیتش در فوتبال از آن سود می برد .تسلط روی توپ های هوایی با پرش های برق آسا و این که چگونه با سر به توپ ضربه بزند سردار را از هر مهاجم دیگری در این سن و سال متمایز کرده چون او حالا هم قدرت شوتزنی خوبی دارد و هم روی هوا مسلط است.من بعد از بازی روستوف و زنیت وقتی او را دیدم برایش دست تکان دادم و به او گفتم تو یک سوپراستار بزرگ در دنیای فوتبال هستی».

 

 

اولگ شاتوف دیگر کارشناس فوتبال تلویزیون روستوف هم در تایید صحبت های همکارش در خصوص سردار گفت:« این بازیکن انصافا آینده درخشانی دارد چون به هیچ عنوان ساکن بازی نمی کند و جنب و جوش فوق العاده ای دارد چه روی زمین چه روی هوا تا تلفیقی از توانایی های فوتبالی و والیبالی را در او ببینیم».