به گزارش افکارنیوز،

بهتاش فریبا در خصوص بازی‌های لیگ برتر و سه هفته پایانی که نقش مهمی در تعیین تیم قهرمان خواهد داشت، گفت: در حال حاضر سه تیم برای قهرمانی تلاش می‌کنند. پرسپولیس صدرنشین است و باتوجه به اختلاف امتیازی که با دو مدعی دیگر دارد شانس بیشتری خواهد داشت، ولی سه بازی باقی مانده است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. سرنوشت قهرمانی صددرصد دست پرسپولیس است و بعد از آن استقلال این شانس را دارد که به قهرمانی برسد. این تیم باید از سه بازی پایانی بیشترین امتیاز را بگیرد و منتظر لغزش پرسپولیس باشد. استقلال خوزستان هم چنین شرایطی دارد.

وی عنوان کرد: مطمئنا سه هفته پایانی برای هر سه تیم سخت است و هرکدام از آنها حریفان سرسختی را پیش‌رو دارند. هر فردی درمورد سختی یا آسانی بازی‌های این سه تیم نظر خودش را دارد، ولی فعلاً چیزی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. من امیدوارم سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود تا لیگ ما تا آخرین لحظه هیجان داشته باشد.

فریبا درمورد اینکه برخی معتقدند استقلال فصل آینده باید مثل پرسپولیس یک مربی خارجی بیاورد، گفت: من مخالف مربی خارجی نیستم، ولی اگر قرار است از مربی خارجی استفاده کنیم باید یک مربی سطح‌بالا به ایران بیاوریم. اگر برانکو در پرسپولیس موفق بود، مطمئنا حضور پنج‌ساله او در ایران و شناختی که از فوتبال ما داشت، نقش مهمی در موفقیتش ایفا کرد.

مربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استقلال باید فصل آینده هم از مربی ایرانی استفاده کند. این تیم امسال پوست‌اندازی و از بازیکنان جوان استفاده کرد. این بازیکنان می‌توانند در فصل آینده بیشتر جواب بدهند. امیدوارم مظلومی امسال جام بیاورد، سهمیه آسیا را بگیرد و فصل آینده هم بتواند عملکرد بهتری در استقلال داشته باشد.