به گزارش افکارنیوز،

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت: با احتساب فینال جام حذفی ما ۴ فینال پیش رو داریم و باید شرایطی داشته باشیم که در این ۴ فینال به پیروزی برسیم. کاری به این هم نداریم که حریفمانمان چه نتایجی می‌گیرند و ما باید تلاش کنیم تا خودمان در بازی‌های باقیمانده پیروز شویم.

وی افزود: به دنبال این هستیم تا فوتبال خوبی را مقابل سایپا به نمایش بگذاریم اما به شرطی که زمین تختی این اجازه را به ما بدهد. مسئولان ورزشگاه تختی تلاش زیادی کردند تا زمین آنجا شرایط بهتری پیدا کند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. هر دو تیم فوتبال تاکتیکی را ارائه می‌دهند و باید زمین مناسب باشد تا بازی با کیفیتی را شاهد باشیم.

سرمربی استقلال با تمجید از تیم سایپا یادآور شد: سایپا در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفته اما ما کاری به این مسائل نداریم چرا که می‌دانیم آنها تیم بسیار خوبی هستند که از سرمربی بادانشی هم برخوردار هستند. ضمن اینکه بازیکنانی در اختیار دارند که اگر از آنها غفلت کنیم می‌توانند خطرساز شوند. امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران یک نتیجه خوب مقابل حریف قدرمان کسب کنیم.

مظلومی درباره اینکه اگر استقلال نتواند در بازی مقابل سایپا نتیجه لازم را کسب کند از جمع مدعیان قهرمانی کنار گذاشته خواهد شد گفت:  باید تلاش کنیم و دیگر نمی‌توانیم امتیاز از دست بدهیم. همانطور که گفتم ۴ فینال پیش روی ماست و باید برنده شویم، کاری هم نداریم که حریفمانمان چه نتایجی می‌گیرند چون نتایج دست خداوند است و ما هم تلاش می‌کنیم تا به اهدافمان برسیم.

وی در واکنش به این مسئله که علیرضا منصوریان علام کرده می‌خواهد استقلالی‌ بودنش را نشان بدهد و با شکست پرسپولیس راه قهرمانی آبی‌پوشان را هموار کند، گفت: دست منصوریان درد نکند. او از خانواده استقلال است و این بار هم نظرش را گفته و ما هم به نظرش احترام می‌گذاریم. منصوریان سرمربی نفت است و برای موفقیت تیم خودش تلاش می‌کند. ما هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم و کاری نداریم رقیب‌مان چه نتیجه‌ای کسب می‌کند چون اگر رقیب ما شکست بخورد و ما هم نتوانیم به پیروزی برسیم فایده‌ای ندارد.

مظلومی در خصوص آخرین وضعیت حنیف عمران‌زاده و اینکه آیا واقعا این بازیکن تا پایان فصل نمی‌تواند درخدمت استقلال باشد اظهار داشت: متاسفانه یک جو رسانه‌ای به راه افتاده که مسئول کنار گذاشتن حنیف عمران‌زاده مهدی رحمتی بوده است اما او نقشی در این ماجرا ندارد. رحمتی به عنوان کاپیتان تیم برای من نقش یک مشاور را دارد و او عصای دست من است اما در این ماجرا اصلا هیچ نقشی ندارد. تمرین که تمام شد خودم دیدم عمران‌زاده بی‌انگیزه است و از او خواستم که دیگر در تیم من و در اردو نباشد. حنیف برای استقلال زحمت کشیده و نباید این زحمات را نادیده بگیریم اما او اکنون در اختیار باشگاه قرار دارد. من به عنوان مربی حق اخراج این بازیکن را ندارم و به همین دلیل او را در اختیار باشگاه گذاشتم. هر وقت در خصوص این بازیکن تصمیم‌گیری شد در خدمت خواهم بود.

سرمربی استقلال درباره اینکه مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرده این باشگاه باید محل بازی با استقلال را تعیین کند و آنها می‌خواهند به جای ورزشگاه تختی در شهر قدس بازی کنند گفت: برای مدیر عامل سایپا احترام قائلیم. درست است انتخاب ورزشگاه میزبان دست آنهاست اما ایراد آنها این بوده که چرا ما در ورزشگاه تختی تمرین کرده‌ایم. ما هر کجا دوست داشته باشیم تمرین می‌کنیم و درخواست کردیم که یک جلسه تمرینی در ورزشگاه تختی داشته باشیم. اتفاقا اکنون ما باید اعتراض داشته باشیم که چرا سایپا بازی خود با پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی انجام داد و اکنون که به ما رسیده می‌خواهد در ورزشگاه تختی بازی کند؟ در حالی که شرایط باید برابر باشد. این تصمیمی است که گرفته شده و هر کجای شهر که باشد ما بازی می‌کنیم چه شهرقدس باشد چه روی آسفالت ما باید به پیروزی برسیم.

مظلومی در واکنش به این مسئله که زمانی که سایپا مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان بود بازی‌های لیگ به صورت همزمان برگزار نمی‌شد و این بار سایپا به دلیل همزمانی بازی‌ها مجبور است در ورزشگاهی  غیر از آزادی مقابل استقلال میزبانی کند، تنها گفت: در هر صورت!

سرمربی استقلال در مورد غایبان تیمش در دیدار با سایپا خاطرنشان کرد: برای این بازی بازیکن محروم نداریم اما همانطور که می‌دانید کریمی چند هفته‌ای است که مصدوم است. حنیف عمران‌زاده هم در این بازی در اختیار نخواهیم داشت و رمضانی نیز به تازگی در تمرینات شرکت کرده است. بقیه نفرات مشکلی برای بازی ندارند.

مظلومی در واکنش به اظهارات برانکو مبنی بر اینکه پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و ۴۰ میلیون هوادارش از این تیم فقط قهرمانی می‌خواهند گفت: من هم نظر برانکو را دارم. استقلال نیز مدعی قهرمانی است و ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا این اتفاق رخ دهد. ضمن احترام به برانکو باید بگویم که ۳۰،۴۰ میلیون هوادار استقلال نیز در انتظار قهرمانی تیمشان هستند و انشاءالله در بازی‌های باقیمانده ما را حمایت خواهند کرد تا بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا او فکر می‌کند پرسپولیس در ۳ بازی آینده خود از صدر جدول لغزش خواهد داشت گفت: امیدواریم که این اتفاق رخ دهد. فاصله ما پرسپولیس فقط یک بازی است و اگر آنها یک بازی لغزش کنند ما جای آنها را خواهیم گرفت. البته باید تاکید کنم ما باید هر ۳ بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم و کاری به رقبا نداشته باشیم.