به گزارش افکارنیوز،

سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر راه‌آهن گفت: وقتی به هفته‌های پایانی لیگ می‌رسیم، خود به خود حساسیت خاصی ایجاد می‌شود. ما می‌خواهیم کسب 3 امتیاز در کورس قهرمانی باقی بمانیم و البته راه‌آهن نیز می‌خواهد با برد امیدوارانه‌تر لیگ را ادامه دهد.

وی در ادامه افزود: در بازی فردا تیمی که بتواند از لحاظ روحی و روانی بر بازی مسلط شود، پیروز میدان خواهد بود. تنها غایب ما در این بازی حکیم نصاری به دلیل محرومیت است.

پورموسوی درباره شانس قهرمانی استقلال‌خوزستان گفت: من فکر می‌کنم با توجه به مسابقات باقیمانده با 7 امتیاز هم قهرمان می‌شویم. دیدار فردا یک جنگ تمام عیار است که ما می‌خواهیم صدر را از دست ندهیم و آنها به دنبال بقا هستند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیمشان اکثر بازی‌ها را با اختلاف گل کم می‌برد گفت: این اتفاق بیشتر در نیم فصل دوم افتاده و در نیم فصل دوم بازی‌ها حساس‌تر و سخت‌تر می‌شود. مطمئنا هر تیمی دوست دارد تعداد گل‌هایش زیاد باشد اما شما ببینید ما هفته قبل در تبریز نه فقط با گسترش بلکه با کل تبریز بازی داشتیم. به گفته خود مسئولان ورزشگاه آمدن آن همه تماشاگر برای بازی بی‌سابقه بود.