به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی برابر پدیده ضمن عذرخواهی به دلیل تاخیر از حضور در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل وجود چند مصدوم و محروم مشکلاتی برای بازی فردا خواهیم داشت ولی این مسابقه زمان خوبی است تا برای کسب سهمیه آسیایی سعی کنیم و به آن امیدوار باشیم.

او با بیان اینکه پدیده تیم قابل احترامی است، ابراز کرد: هر دو تیم فردا کار سختی دارند ولی با توجه به اینکه آنها دغدغه سقوط یا کسب سهمیه ندارند راحت‌تر بازی می‌کنند اما ما باید تلاش کنیم موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم تا به 3 امتیاز مهم برسیم. ان‌شاالله کیفیت بازی بالا باشد و تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت ببرند.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص غائبانی که برای دیدار مقابل پدیده دارند، عنوان کرد: متاسفانه بازیکنان زیادی در اختیار نداریم؛ مرتضی تبریزی، قاسم حدادی‌فر و وحید محمدزاده را به دلیل محرومیت و کاوه رضایی و علی حمام را به علت مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

گل‌محمدی در مورد افت ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم اذعان داشت: اعتقادی به این موضوع ندارم چون برای هیچ تیمی در ایران مقدور نخواهد بود در سه جام مدعی قهرمانی باشند. ما در لیگ قهرمانان آسیا از گروهمان صعود کردیم و به فینال جام حذفی نیز رسیدیم؛ در لیگ هم نتایج خوبی داشتیم که فکر می‌کنم نتایج خوبی است.

او اضافه کرد: فشردگی بازی‌ها باعث شده بازیکنان دچار خستگی شوند؛ حتی اگر تیمی در ایران از  نظر امکانات و مالی دغدغه نداشته باشد که وجود دارد سخت است بتواند در هر سه جام مدعی قهرمانی شود.

سرمربی ذوب‌آهن با بیان اینکه مشکلاتی در تیم ما وجود دارد، گفت: توقع از ذوب‌آهن همواره بالا است؛ البته برخی دایه مهربان‌تر از مادر برای تیم ما شدند اما بدانند این تیم مشکل مالی دارد و تنها 50 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده است. ما نمی‌خواهیم این مسائل را نشان دهیم. به عنوان صدرنشین از گروهمان در لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و به فینال جام حذفی رسیدیم؛ بنابر این بازیکنان و تیم ما نشان داده حتی با وجود مشکلات برای سربلندی نام ذوب‌آهن تلاش می‌کنند.

گل‌محمدی در خصوص اینکه قهر حدادی‌فر به مشکلات تیم مرتبط بود ابراز کرد: منظور بنده از مسائل تیم، مباحث مالی است که در تیم حل کردیم.

او در پاسخ به این سوال که چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، اظهار کرد: پرسپولیس شانس بالایی برای قهرمانی دارد و اگر از سه بازی باقی مانده 6 امتیاز بگیرد به قهرمانی می‌رسد.