به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی گفت که رحمتی زحمات زیادی در این فصل برای استقلال کشیده و کارشناسان نباید چشمشان را روی عملکرد او در این فصل ببندند.

 

از هواداران معذرت‌خواهی می‌کنم

 

 من اول باید از هواداران تشکر کنم چراکه آنها حمایت بسیار خوبی از استقلال کردند و تمام سکوهای استادیوم آزادی پر بود ولی از اینکه نتوانستیم در بازی موفق باشیم و نتیجه بازی را خوب به اتمام برسانیم، از هواداران معذرت‌خواهی می‌کنم و واقعا شرمنده آنها شدیم.

 

اشتباه فردی معنا ندارد

 

تراکتور بسیار خوب بازی کرد و واقعا تیم خوبی بود اما ما هم تمام برنامه‌مان و ذهنیتمان پیش از بازی این بود که هر 3 امتیاز را به دست بیاوریم. متاسفانه یکسری اشتباه داشتیم که مانع از پیروزیمان شد. البته به نظر من در یک بازی اشتباه فردی معنایی ندارد و این تمام 11 بازیکن داخل زمین بودند که در این اشتباهات دخیل هستند. همانطور که وقتی تیمی می‌برد همه موثر هستند وقتی تیمی می‌بازد همه مقصر هستند.

 

روی بدشانسی گل خوردیم

 

 متاسفانه روی اتفاقات و بدشانسی گل خوردیم. ا گر دقت بیشتری می‌کردیم برنده بازی می‌شدیم. ما گل اول را زدیم و فرصت داشتیم که گل دوم را هم در یک موقعیت بسیار خوب به ثمر برسانیم که این اتفاق نیفتاد. گل اولی که دریافت کردیم کاملا اتفاقی بود و بعد از آن گل دوم را هم دریافت کردیم. در نیمه دوم توانستیم بازی را به تساوی برسانیم و به بازی برگردیم اما روی یک اتفاق گل سوم را خوردیم و کارمان سخت‌تر شد. متاسفانه روز یکشنبه روز خوب استقلال نبود و ما باید بهتر از این‌ها بازی می‌کردیم.

استقلال حتما شایسته فتح جام‌حذفی است

 

تیمی که در 24، 25 هفته صدرنشین لیگ‌برتر بوده، به فینال جام‌حذفی صعود کرده و تا هفته ماقبل پایانی شانس اصلی قهرمانی در لیگ‌برتر بوده حتما تیم شایسته‌ای است ولی به هر حال روزهایی پیش می‌آید که یک تیم اشتباه می‌کند مثل برزیل که در جام‌جهانی 7 گل از آلمان دریافت کرد یا بارسلونای همین فصل که با اشتباه در ال‌کلاسیکو در رئال مادرید شکست خورد اما این دلیل نمی‌شود که شایستگی‌های یک تیم به خاطر یک نتیجه زیرسوال برود. هدف اول ما این است که لیگ را به خوبی تمام کنیم و بعد از آن فرصت ریکاوری و تمرین داریم که برای فینال جام‌حذفی خودمان را آماده کنیم. استقلال به جز اینکه به فینال جام‌حذفی صعود کرده و در لیگ هم نتایج خوبی گرفته موفق شده چند جوان خوب را که می‌توانند آینده فوتبال استقلال را بسازنند به فوتبال ایران معرفی کند. من فکر می‌کنم این استقلال با توجه به بضاعتی که داشت نتایج خوبی در این فصل گرفته است.

 

کارشناسان عملکرد رحمتی را در نظر بگیرند

 

من دوست ندارم در مورد جروبحث مهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی حرف بزنم چون در جریان بازی بودم و کل تمرکزم روی عملکرد خودم بود. با این حال من فکر می‌کنم مهدی رحمتی در این فصل بارها توانایی‌های خود را نشان داده است، چه به عنوان کاپیتان در جمع و جور کردن بازیکنان تیم و چه به لحاظ عملکردی که در این فصل داشته است، شاید بازی‌هایی در این فصل بود که اگر رحمتی نبود ما شکست می‌خوردیم اما بازی‌هایمان را با پیروزی تمام کردیم. مثل بازی با تراکتور و نفت‌تهران در جام‌حذفی و یا بازی برابر همین سایپا. من فکر می‌کنم اگر کارشناسان می‌خواهند عملکرد مهدی رحمتی را قضاوت کنند نباید چشمشان را روی گذشته و زحماتی که او برای استقلال کشیده ببندند.