به گزارش افکارنیوز،

شکست استقلال مقابل تراکتورسازی باعث شد شایعات مختلفی مبنی بر حضور مرفاوی روی نیمکت آبی‌پوشان مطرح شود. این موضوع بهانه‌ای شد تا دقایقی با مرفاوی حرف بزنیم و او به سؤالات خبر ورزشی پاسخ داد.

* در مورد باخت استقلال به تراکتور چه صحبتی دارید؟

این باخت برای استقلال بد شد چون تقریباً شانس قهرمانی در لیگ را از دست داد. من قبل از بازی هم صحبت کردم و گفتم که تراکتورسازی از لحاظ فیزیکی تیم بهتری است و دیدید که آنها با انجام یک بازی درگیرانه و دوندگی بالا در نهایت برنده شدند. تراکتور خیلی خوب توپ‌گیری کرد و خیلی خوب جنگید در ضمن بختیار و سروش رفیعی هم نقش مهمی در کارهای تهاجمی داشتند و حضور آنها باعث می‌شد تا تراکتور عقب‌نشینی نکند. استقلال با اینکه گل اول را خورد اما هرگز عقب‌نشینی نکرد.

* فکر می‌کنید استقلال امسال سهمیه یا جام بگیرد؟

بازی با صبا برای استقلال تعیین‌کننده است. اگر استقلال در لیگ سهمیه نگیرد، کارش در فینال جام‌حذفی سخت می‌شود. بازی با تیم هماهنگی مثل ذوب‌آهن اصلاً آسان نیست.

* در مورد حرکاتی که مهدی رحمتی انجام داد، چه صحبتی دارید؟

مسائلی که بین استقلالی‌ها می‌افتد جالب نیست و از اتفاقات این بازی واقعاً ناراحت شدم. ما در بین خودمان نباید بگذاریم چنین اتفاقاتی بیفتد. من وقتی آن صحنه‌ها را دیدم، بابتش خیلی ناراحت شدم. هم امیر قلعه‌نویی برای استقلال زحمت‌ کشیده و همین سکوها روزی نام او را فریاد می‌زدند، هم مهدی رحمتی باعث افتخار شده است. امیدوارم روزی این کدورت‌ها از بین برود تا سوژه دست دیگران نیفتد. قلعه‌نویی نمی‌توانست اخلاق و وجدان را زیر پا بگذارد چون به تراکتور تعهد دارد، در ضمن دلیلی ندارد یک تیم برای تیم دیگری بازی کند.

* می‌گویند استقلال با شما مذاکره کرده که جایگزین مظلومی شوید، درست است؟

من دوست ندارم در مورد خبر حضورم در استقلال صحبت کنم. فقط امیدوارم استقلال به روزهای خوبش برسد.