به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام علیرضا علیپور  با اشاره به اینکه کمیته نظارت، بازرسی و صیانت از لیگ فوتبال درباره سوشا مکانی به جمع بندی نهایی نرسیده است اظهار داشت: این پرونده در حال حاضر در حال بررسی است و ما هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم. هر زمان که به جمع بندی رسیدیم پرونده این بازیکن را به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال می‌فرستیم.

وی درباره اظهارات ویسی مبنی بر اینکه 10 درصد بازیهای لیگ بر‌تر در هفته بیست و نهم ناپاک بوده است تصریح کرد: اگر ویسی چنین صحبتی انجام داده باید بتواند آن را ثابت کند. با توجه به اینکه ما تمام بازی‌ها را زیرنظر داریم تاکنون مورد مشکوکی را در زمینه تبانی یا ناپاکی مشاهده نکردیم.

رئیس کمیته نظارت، بازرسی و صیانت از لیگ فوتبال با اشاره به اینکه خالکوبی و مواردی از این دست به کمیته اخلاق مربوط می‌شود خاطرنشان کرد: کمیته اخلاق وظیفه دارد این اتفاقات را زیر نظر بگیرد و تنبیهات لازم را در این زمینه اتخاذ کند. ما نیز وظیفه حراست از لیگ بر‌تر و لیگ دسته اول را بر عهده داریم.

حجت الاسلام علیپور در پایان صحبت‌هایش درباره شایعه بازداشت یک بازیکن در پارتی و همچنین خبر بازداشت مالک یکی از باشگاه‌های لیگ برتری گفت: در این زمینه پرونده‌ای به ما ارجاع نشده و من بی‌اطلاع هستم.