به گزارش افکارنیوز،

روح الله سیف اللهی گفت: بازیمان سخت بود، بخاطر هفته پایانی لیگ شرایط حساس شده و هم در پایان و هم بالای جدول واقعا حساسیت بالا است، 3 تیم شانس قهرمانی دارند. به نظر من 90 درصد راه را رفته ایم و تنها 10 درصد مانده است. تمام توانمان را برای بازی آخر می گذاریم، بزرگترین لذت زندگی این است که دیگران بگویند تو نمی توانی آن را انجام دهی ولی آن را انجام دهی. ما واقعا غیرممکن را ممکن کردیم، خیلی ها می گفتند که تیم ما خیلی زور بزند در میانه های جدول قرار می گیرد، بعضی ها می گفتند این تیم می افتد اما ما خلاف این حرف ها را ثابت کردیم  والان هم صدرجدول هستیم. البته یک هفته به پایان بازی ها باقیمانده و هیچ چیز تمام نشده امیدوارم بازی آخر را با پیروزی پشت سر بگذاریم و قهرمان شویم.

 

او در مورد وضعیت حریفانشان ادامه داد: پرسپولیس شرایط سختی دارد چون راه آهن به شدت به 3 امتیاز نیاز دارد تا در لیگ برتر بماند. ما هم بازی سختی داریم و کاری به سایر رقیبانمان نداریم و بعد از آن نیم نگاهی به سایر رقیبانمان داریم ولی کار اصلی را باید خودمان را انجام دهیم و قهرمان شویم.

 

این بازیکن درباره بازی مقابل ذوب آهن در هفته پایانی لیگ اینگونه توضیح می دهد: ذوب آهن تیم ریشه دار و خوبی است. آنها تیم یکدست و منظمی دارند. در حال حاضر همانطور که می بینید جزو یکی از تیم های قدرتمند آسیا هستند و با تمام قدرت می آیند و بازی می کنند. درست است تیم خوبی دارند ولی ما باید ببریم و جام را بالای سر ببریم. در خانه خودمان بازی داریم و هوادارانمان به ما انرژی مثبت می دهند. باید آخرین قدم را محکم برداریم و جشن قهرمانی را در اهواز بگیریم و با این کار از هوادارانمان تشکر کنیم.

 

وی در مورد اینکه اگر استقلال خوزستان قهرمان شود اتفاق تازه ای در فوتبال ما می افتد می گوید: هیچ کس فکر نمی کرد لستر بتواند قهرمان شود ولی این کار را کرد. در مورد تیم ما هم کسی فکر نمی کرد پیش بینی قهرمان شویم ولی اگر این اتفاق می افتاد، اتفاق ویژه ای است. خیلی زحمت کشیده شد و باید مزد زحماتمان را بگیریم. من هم حرف آقای ویسی را می زنم زمانی که ما قهرمان شدیم حتی یک عکس سه در چهار از خودم چاپ نکردم. در حالی که باید به تیم ما اهمیت بدهند. باید از بازی آخرمان دست پر برگردیم و قهرمان شویم تا خستگی از تنمان بیرون بیاید. از مردم خوزستان توقع دارم به استادیم تشریف بیاورند و تیم ما را حمایت کنند. امیدوارم ما هم بتوانیم در بازی آخر لیگ آنها را خوشحال کنیم.

 

سیف اللهی در پایان در مورد اینکه به نظرش امسال جور فولاد را کشیدند یا خیر افزود: ما جور فولاد را نکشیدیم و برای خوزستان بازی کردیم . فولاد تیم بزرگ و ریشه داری است، ما برای مردم خوزستان بازی می کردیم. امیدوارم در آخرین بازی هم پیروز شویم تا افتخاراتمان تکمیل شود.