به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال تراکتورسازی روز سه‌شنبه در دیدار رفت میهمان تیم النصر دبی است. شاگردان قلعه‌نویی که در آخرین دیدارشان در لیگ برتر 5 گل به استقلال اهواز زدند با روحیه راهی امارات شده‌اند. تراکتور اگر مثل دیدار با استقلال تهران و استقلال اهواز با اعتماد به نفس بازی کنند می‌توانند نتیجه‌ای مطلوب بگیرند.

مساوی هم برای تراکتورسازی نتیجه‌ بدی محسوب نمی‌شود اما شاگردان قلعه‌نویی برای برد به میدان می‌روند. النصر دبی تیم خوبی است که بازیکنی مثل خیمنز دارد. هافبک اهل شیلی که سابقه بازی در تیم‌های اینترمیلان و لاتزیو ایتالیا را هم دارد اما تراکتورسازی با جوانان شایسته ایرانی‌اش می‌تواند باردیگر اقتدار خودش و فوتبال ایران را به رخ آسیایی‌ها بکشد. تراکتورسازی در مرحله گروهی به عنوان صدرنشین از گروهش صعود کرد اما النصر دبی به عنوان تیم دوم راهی این مرحله شده است.

امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی بعد از باخت به الهلال عربستان علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا مصاحبه کرد. مصاحبه‌ای که شاید تبعاتی برای او و تیمش به همراه داشته باشد. قطعا قلعه‌نویی تیمش را این مرتبه برای پیروزی به میدان می‌فرستد زیرا لیگ برتر هم به پایان رسیده و او می‌خواهد دو بازی آخر فصل را با تراکتورسازی با پیروزی پشت سربگذارد.

دیدار دو تیم روز سه‌شنبه ساعت 20 به وقت تهران برگزار می‌شود.