به گزارش افکارنیوز،

البته برانکو در دو بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل الهلال عربستان روی نیمکت پرسپولیس نشست. در قرارداد برانکو ذکر شده بود در صورت صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 20 هزار دلار، حضور در مرحله نیمه‌نهایی 50 هزار و در صورت کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا صد هزار دلار به او پاداش داده شود.

همچنین اگر برانکو می‌توانست قهرمان لیگ برتر پانزدهم شود صد هزار دلار پاداش می‌گرفت. قهرمانی در جام حذفی هم می‌توانست 50 هزار دلار دیگر برای برانکو سود داشته باشد. با توجه به این مبالغ برانکو 300 هزار دلار ضرر کرده است.

البته برانکو با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در این فصل 100 هزار دلار پاداش خود را حتمی کرد و همچنین 20 هزار دلار بابت صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته سود برد.

برانکو قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده است که مطابق عرف 15 تا 20 درصد به قرارداد او اضافه خواهد شد که نزدیک به 100 هزار دلار خواهد شد. بدین ترتیب «پروفسور» در فصل آینده از پرسپولیس رقمی نزدیک به 750 دلار دریافت خواهد کرد که نزدیک به 2 میلیارد و 600 میلیون تومان خواهد شد؛ مبلغی شبیه به قرارداد علی دایی با پرسپولیس.