به گزارش افکارنیوز،

قلعه‌نویی هم در هر مصاحبه‌ای سعی کرد از بازی شرافتمندانه تیم خود دفاع کند. صحبت‌های جدید سرمربی تراکتورسازی در این باره را می‌خوانید: «به نظرم انسان باید پیش خودش و پیش خدا روسفید باشد. من تاکنون 22 جام آورده‌ام، اما از شرافت فوتبال دفاع کردم و توهین هم شنیده‌ام، البته نمی‌خواهم به این موضوع ورود کنم. باشگاه استقلال باید به خودش می‌بالید که فردی از جنس استقلال آمد و با شرافت بازی کرد.

امکان داشت اتفاقات طوری رقم می‌خورد که ما بازنده می‌شدیم. از این اتفاقات می‌گذرم، از این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد، کودکی، نوجوانی، جوانی، قدرت، پول، همه چیز را دنیا می‌گیرد و یک چیز را خدا نمی‌گیرد و آن اعمال ماست. پارسال آمدیم صدر جدول، 100 میلیون نداشتند تا در صدر بمانیم، امسال در تراکتور هم این‌طور می‌شود. پرسپولیس به بهترین شکل نقل و انتقالات را با آمدن بیرانوند آغاز کرد.

آن‌ها با جذب بیرانوند 10 امتیاز گرفتند. من با همه وجود دوست دارم در تراکتور بمانم، الان باید یارگیری کنیم و آماده شویم برای سال جدید، اما تکلیف باشگاه مشخص نیست که آیا به بخش خصوصی می‌دهند یا نه و ما زمان را از دست می‌دهیم. قلباً دوست دارم در تبریز بمانم، اما ماندن من باید برای اقتدار تراکتور و در شأن مردم آذربایجان باشد.»