به گزارش افکارنیوز،

سردار آزمون با قراردادی قرضی و یکساله در ابتدای فصل از روبین کازان به روستوف پیوست تا همچنان برای سومین فصل متوالی شاگرد قربان بردی اف باقی بماند. تصمیمی که برای این مهاجم جوان گامی بلند برای مطرح شدن و پیشرفت بیشتر محسوب شد چون سردار با درخشش فوق العاده و گل های زیبایی که به ثمررساند نقش غیر قابل انکاری در اروپایی شدن تیمش ایفا کرد.

 

در شرایطی که آخرین بازی روستوف در این فصل تا دقایقی دیگر آغاز می شود سردار آزمون که هنوز یک فصل دیگر با روبین کازان قرارداد دارد از فردا بار دیگر بازیکن این باشگاه قلمداد می شود و باید روستوف را به مقصد شهر کازان ترک کند تا تکلیفش با این باشگاه را برای فصل آتی مشخص کند. آزمون که به اردوی تیم ملی ایران هم دعوت شده قبل از بازگشت به تهران در نشستی با باشگاه روبین به مذاکره در خصوص آینده اش خواهد پرداخت چون رسانه های روسی مدعی دند او تصمیمی برای بازگشت به این تیم ندارد.

 

با توجه به این که چند باشگاه مطرح اروپایی و روسی به دنبال شکار این مهاجم آینده دار هستند بسیاری از سایت های معتبر خبری از آغاز روشمار فروش سردار با رقمی خیره کننده توسط باشگاه روبین خبر دادند به خصوص که مدیران این باشگاه مدعی شدند برچسبی 6 تا 8 میلیون یورویی بر پیشانی مهاجم ایرانی خود زده اند تا هر باشگاهی که تمایل به خرید او دارد، پیش قدم شود.

 

اتفاقی که در صورت عملی شدن می تواند سردار را به یکی از گران ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران بدل کند چون با سنی کمتر از 23 سال چنین قرارداد نجومی پیش روی او قرار خواهد گرفت. پیش از این از علی دایی بعد از انتقال به هرتابرلین، مهدی مهدوی کیا در انتقال به فرانکفورت و اشکان دژاگه بعد از حضور در فوتبال قطر به عنوان گران ترین نقل و انتقالات نام برده می شد اما الان آزمون می تواند با اختلاف گران ترین بازیکن ایرانی شاغل در اروپا لقب بگیرد که سرنوشتش در دستان مدیران روبین قرار دارد.