به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس برای تقویت خط هافبک خود، چند بازیکن لیگ برتری را مد نظر قرار داده و دنبال راهی است تا بهترین انتخاب را در این زمینه انجام بدهد.

 

جذب علی کریمی از سپاهان یکی از برنامه‌های برانکو و باشگاه پرسپولیس است. پاسور 22 ساله سپاهان که بی شک بهترین بازیکن این تیم در لیگ پانزدهم بود. بازیکنی که قادر است هم به عنوان یک هافبک دفاعی و هم هافبک بازیساز انجام وظیفه کند و با پاس‌های خود مهاجمان را در موقعیت گل زدن قرار بدهد.

 

کریمی که در دوران حضور ایگور استیماچ روی نیمکت سپاهان، عصای دست او در زمین بود، با عملکرد فوق‌العاده خود باعث شد تا مرد کروات لقب لمپارد را برای او در نظر بگیرد.

 

استیماچ که خود زمانی کاپیتان وستهم بود و فرانک لمپارد هافبک جوان این تیم، سبک بازی کریمی را به این هافبک انگلیسی تشبیه کرد و او را در قواره‌های بازی در اروپا دانست.

 

حالا پرسپولیس که دنبال جذب شجاع خلیل‌زاده از سپاهان است، یک بازیکن دیگر از این تیم اصفهانی را مد نظر قرار داده. بازیکنی که اگر به پرسپولیس بیاید می‌تواند مثمر ثمر باشد و بسیاری از مشکلات خط میانی این تیم را حل کند.

 

کریمی در صورت حضور در پرسپولیس- اگر رضایتنامه‌اش صادر شود – قادر است در دو پست هافبک دفاعی و هافبک بازیساز، پرسپولیس را در کسب عنوان قهرمانی کمک کند. این یعنی کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان به هوش باشند و آماده رقابت با هافبکی که هم مورد تایید استیماچ است و هم برانکو روی او نظر دارد.