به گزارش افکارنیوز،

درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ پانزدهم اظهار داشت: با توجه به این که پرسپولیس از انتهای جدول توانست خودش را به جمع مدعیان برساند بنابراین عملکرد این تیم را باید تا حدودی موفق‌ دانست.

وی افزود: برانکو پیش از حضور در پرسپولیس همیشه اخراج می‌شده، اما در فصل گذشته توانست عملکرد خوبی داشته باشد. البته عیار برانکو در فصل بعد مشخص می‌شود.

مربی پیشین پرسپولیس جدایی طارمی از پرسپولیس را به صلاح هر دو طرف دانست و یادآور شد: با رفتن طارمی به اروپا پولی خوبی نصیب این بازیکن می‌شود. ضمن این که باعث می‌شود تعداد لژیونرهای ما در لیگ‌های اروپایی بیشتری شود.

ابراهیمی با بیان اینکه وی برای اولین بار طارمی را کشف کرده تصریح کرد: زمانی که من در بوشهر بودم این بازیکن را به علی دوستی‌مهر که آن زمان مربی تیم ملی نوجوانان بود معرفی کردم. اما این مربی اعلام کرد که مشابه این بازیکن را در اختیار دارد و او را خط زد.

وی درباره ارتباطش با علی پروین گفت: زمانی که من در پرسپولیس بودم این تیم قهرمانی‌های متعددی را کسب می‌کرد، اما علی پروین مربیان خارجی را جایگزین من کرد که هیچکدام هم موفق نبودند. البته علی پروین استاد من است و سابقه دوستی 40 ساله با او دارم. اما مدت‌هاست ارتباطی با پروین ندارم و از او دلخور هستم.

مربی پیشین پرسپولیس در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم پرسپولیس در فصل آینده بتواند قهرمان لیگ شود. البته این تیم برای قهرمانی باید در پست‌های هافبک طراح، دفاع و مهاجم نوک بازیکنان طراز اولی کسب کند که این مسئله هم نیازمند بودجه کافی است.