به گزارش افکارنیوز،

بعد از این که رضا قوچان نژاد از تمدید قراردادش با چارلتون سقوط کرده به دسته دوم انگلیس خودداری کرد این باشگاه هفته گذشته رسما از پایان همکاری دو طرف خبر داد تا به این ترتیب راه برای پیوستن این مهاجم به تیم های دیگر هموار شود.

 

در شرایطی که راجع به مقصد آتی قوچان نژاد حرف و حدیث های زیادی به گوش می رسید و حتی برخی منابع از احتمال حضور او در MLS آمریکا یا لیگ ستارگان قطر خبر می دادند این بازیکن تصمیمش را برای فصل آتی اتخاذ کرده و قصد دارد دوباره فوتبالش را در سرزمین لاله ها ادامه دهد.

 

گوچی در حال حاضر از چهار تیم هرنوین، توئنته، اوترخت و نایمخن برای فصل آتی پیشنهاد رسمی دریافت کرده که بنا به ادعای سایت های خبری هلندی او در یک قدمی توافق با باشگاه سابقش هرنوین است تا بار دیگر در کنار خانواده اش به فوتبال خود ادامه دهد.

 

قوچان نژاد که در لیست جدید تیم ملی بین بازیکنان مدنظر کارلوس کی روش قرار نگرفته دوست ندارد فرصت حضور در جام جهانی 2018 را از دست بدهد از همین رو بهترین راه برای بازگشت به تیم ملی را حضور دوباره در لیگ برتر هلند و درخشش در این مسابقات دیده تا بلکه نظر مساعد کارلوس کی روش را به خود جلب کند.