به گزارش افکارنیوز،

ابراهیمی درخشش قابل‌توجهی در گسترش فولاد داشت اما درنهایت به تیم ملی دعوت نشد. او یکی از بازیکنانی است که در فصل نقل و انتقالات مشتریان خاص خودش را دارد.

* آیا خبر توافق ابتدایی‌ات با باشگاه گسترش فولاد تبریز صحت دارد؟

من چند روزی است که در شیراز هستم و مذاکره‌ای برای تمدید قرارداد با باشگاه گسترش فولاد انجام نداده‌ام. تماسی هم از سوی باشگاه با من گرفته نشده است. البته من در سایت‌ها این خبر را خواندم که آقای کمالوند هنوز لیست نداده است.

* در این چند روز حتماً پیشنهادهای زیادی داشته‌ای؟

من هیچ پیشنهادی نداشتم و الان هم استراحت می‌کنم.

* ولی کسی باورش نمی‌شود که شما پیشنهاد نداشته باشید؟

الان وضعیت خیلی از تیم‌ها از لحاظ مدیریت، کادر فنی و بازیکنان مشخص نیست. خودتان می‌دانید در فوتبال ایران تغییرات زیاد است و از الان زود است که تصمیم بگیرم. من هنوز استراحت می‌کنم و به اندازه کافی وقت دارم که تصمیم بگیرم.

* آیا گسترش فولاد گزینه اول تو محسوب می‌شود؟

راستش را بخواهید من برای آینده هیچ تصمیمی نگرفته‌ام. ممکن است هر اتفاقی رخ دهد و باید بگویم که ماندن من در گسترش فولاد یا جدایی‌ام از این تیم 50-50 است.

*‌ ظاهراً دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم خواهان جذب تو هستند؟

من هیچ مذاکره‌ای با این دو تیم انجام نداده‌ام.

* در مورد دعوت نشدن به تیم ملی چه صحبتی داری؟

صحبت خاصی ندارم و به تفکرات کادر فنی تیم ملی احترام می‌گذارم. از اینکه دعوت نشدم، شوکه شدم، ولی مربیگری سلیقه‌ای است. آنهایی که دعوت شدند، لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتند و من برایشان آرزوی موفقیت دارم.

* از کی‌روش ناراحت نیستی؟

گفتم که مربیگری سلیقه‌ای است. نظر خیلی‌ها این است که من باید دعوت می‌شدم، ولی تصمیم اصلی را سرمربی می‌گیرد. بازیکنان تیم ملی دوستان من هستند و امیدوارم کی‌روش این تیم را به جام جهانی‌ ببرد.

* اگر در استقلال یا پرسپولیس بازی می‌کردی به تیم ملی دعوت نمی‌شدی؟

شک نکنید اگر در این دو تیم بازی می‌کردم، دعوت می‌شدم و فیکس هم بازی می‌کردم.