به گزارش افکارنیوز،

آقاکریم بارها اعلام کرده بود تمایل چندانی برای مربیگری ندارد و با اینکه یک فصل در کنار علی دایی و یک فصل در کنار برانکو به این کار مشغول بوده اما در یک مصاحبه جنجالی، چندی پیش مجدداً گفت هنوز نمی‌داند می‌خواهد مربی باشد یا نه!

شنیدیم او قصد داشت در یک دوره مربیگری نسبتاً بلندمدت و 4 ماهه در کشور آلمان شرکت کند و مدرک بین‌المللی مربیگری را بگیرد اما فعلاً از حضور در این کلاس پشیمان شده زیرا برانکو از او خواسته برای فصل آینده نیز در کنار پرسپولیس بماند. از این رو باقری قرارداد خود برای فصل آینده را در هفته پیش‌ رو تمدید می‌کند.

باقری در طول فصل، مشکلات زیادی با مدیریت باشگاه پرسپولیس داشت و معمولاً او را در جایی که علی‌اکبر طاهری حضور داشت، نمی‌دیدیم اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد که رابطه باقری و طاهری رو به بهبود گذاشت و حالا آنها در آستانه تمدید قرارداد هستند.

حضور باقری در کنار تیم، بسیار مهم است زیرا او می‌تواند با بازیکنان رابطه‌ای بسیار خوبی به عنوان مربی برقرار کند و در پرسپولیس، نقش یک کاپیتان واقعی را ایفا می‌کند. برانکو نیز این موضوع را می‌داند و از این رو از باقری خواسته باز هم در پرسپولیس بماند. اعتماد برانکو به باقری مثال زدنی است.