به گزارش افکارنیوز،

علی اکبر ابرقویی نژاد، درباره صحبت های شب گذشته نویدکیا در برنامه 90 اظهار داشت: واقعا متاسف شم از این که فردی در فوتبال اصفهان رشد کرده و همه چیزش را از فوتبال این شهر دارد اما این چنین به فوتبال اصفهان، پیشکسوتان موجه آن، مدیران مورد وثوق جامعه فوتبال و اهالی فوتبالش بی حرمتی کند.

وی افزود: البته نویدکیا خودش دارای توان فنی قابل قبولی بوده و مهره ای موثر در فوتبال این استان به شمار رفته اما متاسفانه شب گذشته در شرایط روحی و روانی مطلوبی قرار نداشت که این چنین پرخاشگرانه به همه کسانی که به نوعی مورد وثوق جامعه فوتبال هستند حمله کرد و همه آنها را نشانه رفت. این نشان می دهد که نویدکیا کاملا شرایط غیرطبیعی داشت که در این برنامه حضور یافت. 

رئیس هیات فوتبال اصفهان در رابطه با بخشی از صحبت های نویدکیا که به وی مربوط می شد توضیح داد:  در زمانی که نویدکیا حاضر به حضور در تمرینات سپاهان نمی شد بنده با هماهنگی باقریان و فرکی با او تماس تلفنی گرفتم و گفتم که فوتبال سپاهان در آن روزها به وجود او نیاز دارد. این صحبت های من زمانی مطرح شد که نویدکیا به حرف هیچ کس گوش نمی کرد. به او گفتم تو که سال ها برای فوتبال اصفهان زحمت کشیده ای نباید این چنین خودت را کنار بکشی. 

ابرقویی نژاد ادامه داد: خوشبختانه این صحبت های من موثر افتاد و نویدکیا هم به محل تمرین رفت. من غیراز این هیچ صحبتی با ایشان نداشتم. اینکه دیشب گفت من به او گفته ام می خواهم مدیرعامل شوم اصلا صحت ندارد. به همین خاطر بلافاصله بعد از برنامه یک اس ام اس بلندبالا برای او نوشتم که 14 سال در فوتبال اصفهان به تو احترام می گذاشتم و فکر نمی کردم که لیاقت این احترام را نداری. تو مقابل مردم دروغ گفتی. 

وی تاکید کرد: من ظرف 14 سال اخیر همه چیزم را برای فوتبال اصفهان گذاشتم اما دیشب از رفتاری که نویدکیا در برنامه داشت واقعا متاسف شدم. او دیشب یا نمی فهمید که چه می گوید یا دانسته خودش را اسیر یک بازی رسانه ای کرد و مشخص شد که چه افکاری در ذهنش وجود دارد. نویدکیا دیشب خودزنی کرد.