به گزارش افکارنیوز،

بختیار رحمانی قبل از دیدار با النصر امارات در مورد این بازی مهم اظهار داشت: «با توجه به شکست دور از انتظار بازی رفت چیزی برای از دست دادن نداریم. بعد از باخت ناباورانه به تیم النصر باید در بازی امروز جبران کنیم و با حضور پرشور هواداران تراکتور چیزی دور از دسترس نیست.»

 

او ادامه داد: «با اینکه با 4 گل از النصری‌ها شکست خورده‌ایم اما مصمم هستیم در بازی امروز با پیروزی پر گل حریف اماراتی را مغلوب کنیم و به دور بعد صعود کنیم. امیدوارم همچون همیشه استادیوم را پر از تماشاگران آذری ببینم. به طور حتم اگر آرامش داشته باشیم شکست پر گل النصر دور از دسترس نیست و ما می‌‌توانیم این کار را انجام دهیم و شایستگی‌های فوتبال ایران را به حریف ثابت کنیم.»

 

رحمانی در مورد اینکه چه تصمیمی برای فصل آینده خود در نظر گرفته است، عنوان کرد: «دوران خدمت سربازی من دیگر تمام شده و بازی امروز آخرین بازی من برای تراکتور و تیم قلعه نویی خواهد بود. همه گمانه‌زنی‌هایی که در مورد تیم آینده من صورت می‌گیرد واقعا دروغ است و من هنوز هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفته ام.»

 

او خاطرنشان کرد: «من تمام تمرکزم را برای بازی امروز که برای همه اعضای تیم حساس است گذاشته ام و در این مقطع فقط به جبران شکست سنگین دور رفت می‌اندیشم. تمام کارهایم را به وکیلم سپرده‌ام تا وی کارها را پیش ببرد، البته سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم و این موضوع برایم بسیار مهم است.»