به گزارش افکارنیوز،

گرانترین مدافع لیگ پانزدهم، شاید فصل آینده به پایتخت سفر کند و پیراهن استقلال را بپوشد. قرارداد فصل پیش ووریا غفوری با سپاهان، 980 میلیون تومان بود که با افزایش رقم امسال به بیش از یک میلیارد و صد میلیون می‌رسد. سپاهانی‌ها هم قصد پرداخت چنین مبلغی را ندارند و نمی‌خواهند قرارداد او را تمدید کنند.

 

استقلال که سال‌هاست دنبال یک مدافع خوب می‌گردد تا زوجی شبیه حمودی - حیدری بسازد، جدی‌ترین مشتری ووریاست. فخرالدینی در سال‌های اخیر نتوانسته انتظارات را برآورده کند و فصل پیش هم استقلال در خرید رامین رضاییان ناموفق بود. پایان قرارداد غفوری و جدایی او از سپاهان، بهترین فرصت برای آبی های پایتخت است که مدافع راست تیم ملی را به تهران بیاورند و خیال‌شان را از سمت راست راحت کنند.

 

غفوری هم تمایل زیادی به استقلالی شدن دارد اما اختلاف اصلی دو طرف، بر سر مبلغ قرارداد است. امروز شایعه مذاکرات غفوری و پرسپولیس هم منتشر شد. آن هم در شرایطی که پرسپولیسی‌ها این فصل از رضاییان رضایت دارند و فصل بعد ماهینی هم به تیم‌شان اضافه می‌شود. در چنین شرایطی، به نظر می‌رسد خبر مذاکره او با پرسپولیس تلاش این بازیکن برای تهییج استقلال و بالا بردن رقم قرارداد باشد.

 

با حضور رضاییان در پرسپولیس و ایرانپوریان در تراکتورسازی، در صورتی که غفوری نخواهد به استقلال برود یک گزینه بیشتر نخواهد داشت. اینکه منتظر بماند و امیدوار باشد مدیران سپاهان تصمیم‌شان درباره صرفه جویی را  حاضر به پرداخت مبلغ قابل توجهی به او بدهند. در غیر این صورت، غفوری مجبور است با شرایط فعلی استقلال هم کنار بیاید.