به گزارش افکارنیوز،

لیگ پانزدهم تمام شد و خیلی ها گمان می کردند با اتمام این دوره از رقابت ها حداقل یکی، دو هفته ای فوتبال باشگاهی و لیگ ما از تب و تاب اخیرش بیفتد و با روندی آهسته تر به کار خود ادامه دهد و تمرکزها به سمت تیم ملی و لیگ قهرمانان اسیا برود اما این اتفاق، عملا رخ نداد.

 

تیم ها، زودتر از حد تصور، تقریبا یک ماه پیش از آغاز رسمی نقل و انتقالات تابستانی شروع به جذب بازیکنان مورد نظر خود کرده اند. در این بین هستند بازیکنانی که نقش شاه ماهی یا بمب نقل و انتقالات را ایفا می کنند و سر خواستن آنها، حسابی دعوا است.

 

یکی از این بازیکنان کسی نیست جز، وحید امیری. وینگر ملی پوش باشگاه نفت تهران در لیگ پانزدهم که با درخشش در نفت و تیم کی روش حسابی سر زبان ها افتاد و به خاطر اخلاق خوبش، محبوب هواداران فوتبالی هم شد.

 

از فصل قبل و بعد از صحبت های او مبنی بر اینکه تمایل ندارد لیگ شانزدهم را در نفت بگذراند؛ چند تیم داخلی و خارجی از جمله سرخابی های پایتخت برای به تور انداختن این صید شیرین، دندان تیز کردند.

 

امیری رسما وارد لیست خرید سرخابی ها شد و حالا این روزها، هر لحظه امکان دارد خبر انتقال او به یکی از این دو تیم رسمی شود. با اینکه در حال حاضر به نظر می رسد امیری به پرسپولیس نزدیک تر است اما گویا استقلالی ها هم نا امید نشده اند و رایزنی های خود را انجام می دهند.

 

در این بین نقش دو نفر بسیار حیاتی است. رحمتی و بیرانوند. گلرهای اصلی سرخابی های پایتخت در لیگ شانزدهم، پیش از آغاز لیگ و بازی دربی، دوئل خود را خارج از زمین آغاز کرده اند. رحمتی که نشان داده در جذب بازیکن ید طولایی دارد مقابل بیرانوندی قرار گرفته که برای محبوب شدن بین هواداران پرسپولیس حاضر به انجام هر کاری است. هر دو نفر می خواهند امیری را به سمت تیم خودشان بیاورند.

 

بیرانوند به واسطه چند سال هم تیمی بودن با امیری، مامور ویژه باشگاه برای جذبش شده است و از آن طرف رحمتی هم به واسطه نفراتی مثل سید جلال حسینی و .. رابطه خوبی با وحید امیری دارد و طالب این است تا او را برای لیگ شانزدهم آبی پوش کند. خود وحیدی امیری که نشان داده کلی هم خجالتی است؛ در بین یک دوراهی عجیب گیر کرده و نمی داند باید چه تصمیمی در قبال این فشارها بگیرد. تنها حرف او در این چند روز این بوده که گزینه اولش، ترانسفر شدن است و اگر این اتفاق رخ ندد به سرخابی ها فکر می کند.

 

باید دید پایان این دوئل جذاب و سرنوشت ساز به سود کدام یک از طرفین خاتمه پیدا می کند. رحمتی، بیرانوند یا هیچ کدام.