به گزارش افکارنیوز،

علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی درباره شرایط اردویی این تیم گفت: اردوی خیلی خوبی را شروع کردیم. امروز همه بازیکنان حضور داشته و تیم کامل شده است و همین موضوع باعث شده که شرایط بهتر از گذشته باشد. روز گذشته تیم به صورت نصفه و نیمه تمرین کرد.

وی ادامه داد: این اردو اولین اردوی ما بعد از قرعه کشی مقدماتی جام جهانی است که می‌خواهیم با قدرت شروع کنیم تا در نهایت به جام جهانی صعود کنیم.

هافبک تیم ملی ایران در مورد کیفیت لباس‌های جدید اظهار داشت: انتخاب این لباس‌ها و برند به فدراسیون و کادر فنی برمی‌گردد که آنها در این مورد تصمیم گیری می‌کنند. امروز اولین جلسه است که از این لباس‌ها استفاده می‌کنم و باید در روزهای آینده ببینیم که وضعیت لباس‌ها و امکانات چگونه است.

جهانبخش در خصوص وضعیت تیم آلکمار تصریح کرد: اول فصل خیلی خوب نبوده و شروع خوبی نبودیم اما در نیم فصل دوم عملکردمان خیلی بهتر شد و توانستیم سهمیه اروپا لیگ را بدست آوریم. قرار است یکسری بازین جدید را برای فصل آینده بگیریم که امیدوارم با حضور آنها بتوانیم در فصل آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهاداتی از تیم‌های اروپایی داشته اعلام کرد: با مسئولان باشگاه در این زمینه صحبت‌هایی انجام شده اما به نظر می‌رسد آنها فعلا خیلی موافق انتقال من نیستند. من قرارداد4 ساله با باشگاه آلکمار دارم و می‌خواهم در این 4 سال بهترین تصمیم را بگیرم.