به گزارش افکارنیوز،

تیم استقلال از ساعت ۱۰ دیروز صبح در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. در این تمرین امید ابراهیمی، عادل شیحی و محسن کریمی غایب بودند. ابراهیمی بعد از بازی با تیم ملی دانشجویان در تمرینات استقلال شرکت نکرد. غیبت این بازیکن در دو نوبت تمرینی استقلال در آستانه برگزاری جام حذفی مشکوک به نظر می‌رسد.

این در حالی است که هیچ‌کدام از مسئولان باشگاه استقلال درباره دلیل غیبت این بازیکن در تمرینات توضیح شفافی ندادند و حتی نصرا... عبداللهی که مدیریت داخلی تیم را بر عهده دارد از علت آن اظهار بی‌اطلاعی کرد اما حالا اتفاقاتی افتاده که دلایل غیبت ابراهیمی در تمرینات استقلال را توجیه می‌کند.

ابراهیمی در تمرین عصر دیروز هم شرکت نکرد تا تعداد غیبت هایش در روزهای اخیر به عدد ۳ برسد. این در حالی است که از مدت‌ها قبل صحبت از پیشنهاد قطری برای هافبک ملی‌پوش استقلال بود و امروز رسانه های این کشور از قول مسئولان باشگاه الخریطیات از توافقشان با یک هافبک ایرانی خبر دادند.

هافبکی که اگر چه نامش رسانه‌ای نشده اما به احتمال زیاد امید ابراهیمی است. در صورتی که او از استقلال جدا شود - که احتمالش بسیار زیاد است - آبی‌ها سراغ آندو می‌روند تا کاپیتان تیم ملی را به تیمشان برگردانند.