به گزارش افکارنیوز،

مدیر برنامه های سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، درباره وضعیت قرارداد محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و رامین رضائیان و اینکه گفته می‌شود این سه بازیکن از تیم‌های خارجی پیشنهاد دارند گفت: وضعیت هر سه بازیکن تقریبا مشابه به هم است. آنها درخشش خوبی در لیگ برتر داشتند و از ارکان موفقیت پرسپولیس در فصلی که گذشت به حساب می‌آیند اما تاکید می‌کنم که به عنوان مدیر برنامه این سه بازیکن هیچ پیشنهاد رسمی از تیم های خارجی برای آن‌ها نیامده است و تا زمانی که پیشنهاد رسمی نیاید نمی‌توان در این باره به صورت قطعی صحبت کرد.

وی ادامه داد: طبیعی است که بعد از درخشش بازیکنان در لیگ‌های داخلی تیم‌های خارجی برای جذب بازیکنان ابراز تمایل می‌کنند اما کسی که با فوتبال آشنایی داشته باشد می‌داند که بین پیشنهاد شفاهی و پیشنهاد رسمی فرق وجود دارد. تا این لحظه پیشنهاد رسمی برای این بازیکنان دریافت نکردیم و از طرفی به دلیل رابطه خوبی که با آقایان برانکو و طاهری داریم اگر پیشنهاد رسمی به دست ما برسد با مسئولان باشگاه پرسپولیس در میان می‌گذاریم.

این مدیر برنامه تصریح کرد: اگر پیشنهاد خوب خارجی برای این بازیکنان بیاید و بعد از جمع‌بندی با باشگاه متوجه شویم که رفتن به نفع آن‌هاست قطعا اجازه ترانسفر صادر خواهد شد. اما تا این لحظه همه حرفها گمانه زنی است این سه بازیکن یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارند و با عشق با این باشگاه کار می‌کنند. طرفین هم از همکاری با هم لذت می‌برند.