به گزارش افکارنیوز،

علی اکبر طاهری درباره بازدیدش از تمرین تیمهای پایه اظهار داشت: امروز برای بازدید از تیم های پایه مان به همراه آقای بهرامی به محل تمرینات رفتیم. جوانان باانگیزه و مستعدی در حوزه های پایه هایمان داریم که می توانند به آینده تیم بزرگسالان کمک کنند.

وی افزود: امکانات مناسبی را هم برای تیمهای پایه فراهم کردیم و امیدواریم از دل این طرح استعدادهای خوبی بیرون بیایند. قرار است بعد از حضور برانکو نیز در ایران او از روند تمرینات این تیم بازدید کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت بدهی بازیکنان خارجی تصریح کرد: بدهی های بازیکنان و مربیان خارجی فصل های گذشته را به حداقل رساندیم تا دچار کسر امتیاز نشویم. این موضوع یکی از سخت ترین مراحل کارهای ما در باشگاه پرسپولیس بود. البته هنوز هم کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام دهیم.

طاهری پیرامون جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم پرسپولیس اذعان داشت: ما برای این کار برنامه ای داریم و با برنامه ریزی خاص باشگاه به جذب بازیکن می پردازیم. بازیکنانی که جناب برانکو خواسته است را تمدید قرارداد خواهیم کرد و برای بقیه هم برنامه داریم که با احترام از تیم جدا شوند. 

وی در پایان درباره اینکه چه نفراتی در تیررس پرسپولیس هستند، گفت: دیگر بازیکنانی که در لیست برانکو هستند، برای جذبشان در فصل نقل و انتقالات وارد مذاکره خواهیم شد. البته برخی مذاکرات را آغاز کردیم و امیدواریم به نتیجه برسد. هواداران به من اعتماد داشتند و از من حمایت کردند. این وظیفه من است که جواب اعتماد آنها را با عملکرد خوب بدهم.