به گزارش افکارنیوز،

نویدکیا شب گذشته در برنامه نود در توضیح روند اختلافش با ایگور استیماچ سرمربی کروات این باشگاه اشاره کرد که این مساله شائبه هایی را در فضای غیررسمی طرفداری ایجاد کرده اما محرم می گوید اگر این جمله را به زبان آورده تنها قصد داشته بگوید استیماچ نباید اخبار مربوط به اتفاقات تیم را به رسانه ها می داده است و این مساله قبل از بازی استقلال به ضرر این تیم تمام شده است.

نویدکیا در ادامه حرف هایش درباره اینکه چرا در برنامه شب گذشته نسبت به همه چهره های فوتبالی سپاهان و حتی استان اصفهان موضع گرفته گفت: من در چند ماه گذشته به شدت زیرفشار حملات دوستان بودم و هیچ حرفی در دفاع از خودم به زبان نیاوردم اما بالاخره تصمیم گرفتم در آخر فصل از خودم دفاع کنم و این مساله چیز عجیبی نیست. اگرچه واکنش های زیادی در پی داشت. هر حرفی که من زدم کاملا حقیقت داشت و من سیاست خاصی را برای این کار در ذهن نداشتم و فقط می خواستم حقیقت اتفاقات را با مردم در میان بگذارم. ضمن اینکه من نمی خواهم کسی را در این فوتبال برای خودم نگه دارم و از ابتدا هم اینطور نبوده و هرگز سرسوزنی از دوران حضورم و قهرمانی هایم در سپاهان برای مقاصد شخصی استفاده نکردم.

کاپیتان سابق سپاهان با اشاره به اینکه به آدم هایی مثل حسین فرکی، حسین چرخابی و ... اطمینان داشته در ادامه گفت: اتفاقات این مدت به من نشان داد که دیگر در این فوتبال نباید به هیچ کس اطمینان کنم.

نویدکیا درباره اینکه مشکلاتش با ایگور استیماچ از کی آغاز شده هم گفت: من با استیماچ مشکلی نداشتم و حتی در 5 بازی اول وقتی فقط یک ساعت به من بازی داد کوچکترین اعتراضی به او نکردم اما مسئله من از جایی شروع شد که او قبل از یک جلسه با مدیران باشگاه به من و هادی عقیلی گفت اگر به توافق نرسیدم شما هوای تیم را داشته باشید ولی در پایان جلسه آمد و عقیلی را اخراج کرد در حالی که رفته بود برای رفع مشکلات تیم با مدیران صحبت کند. من بارها به آقای استیماچ گفتم سیاست جوانگرایی در سپاهان به ضررش خواهد شد و این حرف که او می تواند با نسل عوض کردن در اینجا باقی بماند، یک باور غلط است. از خودش بپرسید که چقدر گفتم تیم را طوری در زمین بگذار که نتیجه بگیری و آخر سر هم همین طور شد و ایشان به دلیل نتایج ضعیف از کار برکنار شدند. در این مدت خیلی ها من و او را روبه رو هم قرار دادند اما قبل از اتفاقات من هیچ مشکلی با وی نداشتم و حتی در مورد برخی اتفاقات به او هشدار داده بودم.

نویدکیا در بخش دیگری از حرف هایش در مورد موضوع قرارداد 2.5 میلیاردی فرکی هم گفت: اطلاعات من کاملا در این مورد درست است و تازه من آپشن های قرارداد حسین آقا را اعلام نکردم چون احساس کردم کار درستی نیست ...

او در پایان حرف هایش با تاکید بر اینکه قطعا این فصل در یک تیم دیگر فوتبال بازی خواهد کرد ادامه داد: من برای اینکه زمان چهره واقعی ام را نشان بدهد نیاز دارم که یک مدت از محیط سپاهان دور باشم تا زمان همه چیز را روشن کند. من این تصمیم را گرفته ام و روی حرف خودم هستم. البته مطمئن باشید فوتبال به امثال من احتیاج ندارد و جای من در این فوتبال نیست.