به گزارش افکارنیوز،

یکشنبه شب در حالی که فرناندو دی خسوس دروازه بان موفق استقلال خوزستان در کنار صمیمی ترین دوست خود و همچنین مربی اش فرشاد بختیاری زاده در یک مراسم عروسی در ایذه به سر می برد خبر عقد قراردادش با باشگاه گسترش فولاد تبریز به محل عروسی رسید. خسوس خیلی زود خبر را تکذیب کرد و حتی از مربی دروازه بان های استقلال خوزستان که پیگیر ماجرا بود خواست تا به خبرنگاران بگوید او در استقلال خوزستان می ماند. داستان به همین جا ختم نشد و بختیاری زاده با تلفن خود از خسوس عکس هایی را گرفت تا ثابت کند او در خوزستان هست و خبر قراردادش با تیم تبریزی صحت ندارد. 

در همین زمینه مدیرعامل استقلال خوزستان وقتی ماجرا را شنید خیالش راحت شد و البته دستور داد تا هرچه سریع تر قرارداد این دروازه بان تمدید شود. خسوس که فصل گذشته با دریافت 500 میلیون تومان در تیم استقلال عضویت داشت وقتی از زمان مدیران استقلال شنید که حاضرند این فصل قراردادش را تا 700 میلیون تومان بالا ببرند به آنها گفت که به زودی قرارداد را تمدید می کند.

این برزیلی و دوستان خوزستانی اش شب شادی را در عروسی سپری کردند و مقرر شد صبح فردا وی با حضور در باشگاه قراردادش را تمدید کند. فردا صبح آنها به محل باشگاه رفتند اما در همین اوقات که خسوس آماده ورود به باشگاه بود ناگهان غیبش زد و دیگر هیچکدام از خوزستانی ها دست شان به این برزیلی نرسید. 

ساعتی بعد خبر رسید که خسوس 24 ساعت قبل از حضورش در عروسی مورد نظر با تبریزی ها قرارداد بسته است و حتی عکس های وی با مدیر گسترش فولاد منتشر شد تا این اتفاق اعضای باشگاه استقلال خوزستان را به شوک عجیبی فرو ببرد؛ شوکی که هنوز هم از آن خارج نشده اند. 

فرشاد بختیاری زاده در این بین ناراحت ترین عضو باشگاه است زیرا این مربی طی روزهای گذشته به دفعات از زبان خسوس شنیده بود که هرجا او باشد این دروازه بان هم عضو آنجا خواهد بود. 

پیگیری های اهوازی ها در این زمینه در نهایت به اینجا رسید که خسوس از هفته ها قبل از طریق پیمنتا بازیکن برزیلی گسترش فولاد تبریز باب مذاکره با این باشگاه را گشوده بوده و علت اصلی عقد این قرارداد مذاکرات از راه دور گسترشی ها با خسوس از طریق پیمنتا بوده است.