به گزارش افکارنیوز،

فینال لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23:15 شنبه شب به وقت تهران آغاز شد که تا دو تیم شهر مادرید، اتلتیکو و رئال برای دومین بار در سه فصل گذشته در ایستگاه پایانی مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی اروپا به مصاف یکدیگر بروند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت دو تیم بازی محتاطانه را در دستور کار قرار دادند و این رئال مادرید بود که برای حمله میل بیشتری نشان داد و با دفاع چند لایه همشهری قرمزوسفیدپوش خود رو‌به‌رو شد. در نهایت همان‌طور که انتظار می‌رفت یک ضربه شروع مجدد قفل دروازه‌ها را شکست و افتخار زدن گل اول فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 16-2015 نصیب کهکشانی‌ها شد.

این گل را سرخیو راموس، کاپیتان کهکشانی‌ها و همان کسی که دو سال پیش آنها را در فینال لیسبون از شکست نجات داد در دقیقه 15 با سانتر تونی کروس از جناح چپ که در میانه راه گرث بیل با ضربه سر روی آن تأثیر گذشت به‌ثمر رساند. این گل مشکوک به آفساید بود که اعتراض بازیکنان اتلتیکو را به‌دنبال داشت.

اتلتیکومادرید پس از این گل بازی هجومی‌تری را ارائه کرد و چند موقعیت نصفه و نیمه هم داشت، اما رئالی‌ها هم برای زدن گل دوم حملاتی ترتیب دادند. در نهایت بازی در نیمه اول با گل کاپیتان کهکشانی‌ها به پایان رسید تا این تیم به اوندسیما، یازدهمین قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا نزدیک‌تر شود.