به گزارش افکارنیوز،

محمود خوردبین درباره آخرین اتفاقات در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بنده چند روزی از فضا دور بودم اما طی هفته گذشته چند مرتبه ای به باشگاه رفتم و تا جایی که می دانم در زمینه نقل و انتقالات اقدامات خوبی صورت گرفته است. ما در وهله اول برای حل مشکل تیم در خط دروازه بیرانوند را جذب کردیم که به نظرم بهترین خرید ما همین دروازه بان خواهد بود زیرا پست دروازه بانی بسیار مهم است و حالا خیال مان از این بابت راحت است.

 

وی درباره جدایی احتمالی محسن بنگر از پرسپولیس گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم اما خدا کند محسن در تیم بماند زیرا به نظر من محسن بنگر بازیکن بزرگی است و حضورش در کنار جوان ها می تواند به کادر فنی کمک کند. شخصا دوست دارم محسن در تیم بماند اما درباره بازیکنان نظر نهایی را آقای برانکو خواهد داد.

 

خوردبین درباره مهدی طارمی نیز خاطرنشان کرد: من به مهدی توصیه می کنم یک سال دیگر در پرسپولیس بماند و بعد از قهرمانی آسیا به همراه این تیم به یک باشگاه بزرگ اروپایی برود. مسلما اگر طارمی امسال بماند و بیشتر بدرخشد پیشنهادات چشمگیری به او می رسد. 

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی بازیکنان که تا با پیشنهاد پرسپولیس روبه رو می شوند قیمتی نجومی پیدا می کنند، تصریح کرد: اینها باید بدانند پرسپولیس یک برند است. اگر تیم های دیگر مثلا 700 میلیون تومان پول می دهند، پرسپولیس باید 400 میلیون بدهد. داستان این تیم متفاوت است. باشگاه برای خرید بازیکن سقفی را تعیین کرده که براساس آن سقف جلو می رود. بازیکن چه ملی پوش باشد و چه غیرملی پوش باید براساس سقف باشگاه وارد مذاکره شود. بازیکنی که به پرسپولیس می آید اول باید عاشق این تیم باشد و بعد سراغ مسایل مالی برود. 

 

خوردبین در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی حضورشان در تیم قطعی شده، اذعان داشت: این مورد را مدیریت باشگاه در زمان خودش خواهد گفت اما شخصا فکر می کنم پرسپولیس فصل آینده تیم خوبی باشد و باشگاه نفراتی را جذب کند که بسیار تاثیرگذار باشند.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جذب خالد شفیعی مدافع تراکتورسازی قطعی شده است بیان داشت: من اطلاعی ندارم و بهتر است  طاهری در این باره صحبت کند. البته قطعا برای پست مدافع وسط نفراتی مدنظر هستند اما اینکه شفیعی بین آنها هست یا خیر، من بی اطلاع هستم.