به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال رئال‌مادرید شب گذشته (شنبه) در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان پس از تساوی یک بر یک مقابل اتلتیکو در جدالی 120 دقیقه‌ای، در  ضربات پنالتی موفق شد با نتیجه 5 بر 3 از سد حریف سرسخت خود بگذرد و برای یازدهمین بار به قهرمانی در این رقابت‌ها برسد.

بیل پس از بازی در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: قهرمانی مجدد در لیگ قهرمانان چه حس جالبی است. در وقت‌های اضافه بسیاری از تماشاگران به خاطر حساسیت بالای بازی سرپا ایستاده بودند، اما ما انعطاف‌پذیری خود را نشان دادیم و این چیزی است که ما برایش خلق شده‌ایم و در نهایت هم یازدهمین عنوان قهرمانی رئال‌مادرید را رقم زدیم. بازیکنان رئال در این بازی تمام توان خود را به نمایش گذاشتند. باشگاه رئال‌مادرید و هوادارانش در این سفر سنگ‌تمام گذاشتند و شایسته این قهرمانی بودیم.

بال ولزی کهکشانی‌ها که پنالتی سوم تیمش را تبدیل به گل کرد، همچنین در خصوص پنالتی که زد، اظهار داشت: قبل از زدن پنالتی عصبی نبودم، اما پس از ضربه پنالتی به خاطر حساسیت بالای این ضربات، عصبی شده بودم.

وی در تمجید از تیم دیه‌گو سیمئونه که راه رسیدن به فینال این رقابت‌ها تیم‌های بزرگی همچون بارسلونا و بایرن‌مونیخ را حذف کردند، عنوان کرد: اتلتیکو هم بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت. برای آنها متأسفم، اما جام در نهایت از آن رئال شد.

بیل که از این پس باید تمرکزش را روی رقابت‌های یورو 2016 بگذارد، تأکید کرد: ما می‌توانیم با ولز هم فاتح یورو 2016 بشویم. چرا که نه؟