به گزارش ايرنا، 'امير قلعه نوعي' در نشست خبري بعد از بازي دو تيم نفت و تراكتور سازي افزود: بازي پاياپايي از دو تيم شاهد بوديم و اين بازي يكي از زيباترين بازي هاي اين فصل بود.
وی اظهار داشت: ما بازی را خوب آغاز کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم اما نفتی ها در ادامه بازی تیم ما را زیاد تحت فشار قرار دادند.
سرمربی تراکتور سازی گفت: تیم نفت روی توپ های بلند تیم ما را تحت فشار قرار دادند که دو گل از سه گل خود را با ضربه سر به ثمر رساندند.
قلعه نوعی ادامه داد: برای جبران نتیجه در بین دو نیمه دو مدافع خود را بیرون آوردیم و دو بازیکن هجومی وارد کردیم که این ریسک جواب داد.
وی اظهار داشت: بازی کردن در آبادان با این گرما و مقابل این تعداد تماشاگر کار خیلی سختی است لذا از نتیجه بدست آمده رضایت کامل دارم.
وی گفت: تیم نفت بازیکنان هماهنگی دارد که در آبادان کار را برای هر تیمی سخت خواهد کرد و باید منتظر نتایج خوب این تیم باشیم.
قلعه نوعی در خصوص بی حرمتی یکی از هواداران آبادانی به غلامحسین پیروانی سرمربی تیم نفت گفت: پیروانی پاک ترین و سالم ترین مربی ایران است و حاضرم وی در تیم تراکتورسازی سرمربی باشد و من کمکش باشم.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز شامگاه يكشنبه از هفته هشتم ليگ برتر مقابل ميزبانش نفت آبادان به تساوي سه بر سه رسيد.