به گزارش افکارنیوز،
رامین رضاییان در تمرینات صبح دیروز پرسپولیس هم حاضر نشد تا نشان بدهد همچنان سر سازش با مسوولان باشگاه را ندارد.

هنوز یک سال دیگر از قرارداد رامین با پرسپولیس باقی مانده، اما او عقیده دارد طرفین باید بر سر مسایل مالی با هم توافق کنند که چنین اتفاقی رخ نداده است. برانکو اما کاری به این مسایل ندارد و از دست رضاییان به شدت عصبی است.

مربی کروات در مورد رامین گفته بود: «او در اختیار کمیته انضباطی باشگاه است.»

به این ترتیب به نظر می‌رسد حتی اگر صلحی بین رضاییان و باشگاه به وجود بیاید و او سر تمرینات هم برگردد، باز برانکو برنامه‌های تنبیهی ویژه‌ای برای این بازیکن خواهد داشت و بعید است او را از همان ابتدا در ترکیب اصلی سرخپوشان به بازی بگیرد. جالب اینجاست که دیگر گزینه پرسپولیس برای پست دفاع راست هم فعلا مشکل دارد.

مطابق اعلام نظام وظیفه، حسین ماهینی تا ۱۷مرداد سرباز است و تحت عضویت باشگاه ملوان محسوب می‌شود. او اگرچه این روزها در تمرینات سرخپوشان حاضر است، اما تا زمان دریافت کارت پایان خدمت قادر به بازی برای پرسپولیس نیست و با توجه به شروع فصل جدید از تاریخ ششم مرداد، حداقل دو بازی ابتدایی فصل را از دست می‌دهد.

به این ترتیب برانکو یا باید قید نظم‌گرایی را بزند و از همان ابتدا به رضاییان اعتماد کند و یا وحید حیدریه را در این سمت به کار بگیرد تا ماهینی به تیم اضافه شود.

نمایش درخشان پارسال


رضاییان از جمله بازیکنان کم‌نوسان و موثر پرسپولیس در فصل گذشته بود. او از همان ابتدا توانست جایگاه خودش را در خط دفاعی پرسپولیس تثبیت کند و بازی‌‎های خوبی به نمایش بگذارد.

در بازی هفته نخست برابر پدیده، رامین جزو خوب‌های پرسپولیس بود و همه را امیدوار کرد. رد پای او حتی در شکل‌گیری نخستین گل فصل قرمزها هم دیده می‌شد؛ جایی که هادی نوروزی را از سمت راست راه انداخت و بعد علی علیپور توپ ارسالی هادی را به گل تبدیل کرد.

با این وجود به نظر می‌رسد رامین برای فصل جدید خواب دیگری دیده و قرار است لیگ شانزدهم را به شکل متفاوتی آغاز کند؛ در فضایی متاثر از حاشیه و تنش که مسلما می‌تواند روی آینده حرفه‌ای‌اش تاثیر منفی بگذارد.