به گزارش افکارنیوز،

علیرضا رمضانی، درمورد پیوستنش به تراکتورسازی گفت: قراردادم را به‌زودی امضا می‌کنم. این تیم را با کمال میل و از ته قلب انتخاب کردم. عاشق هواداران پرشور تراکتورسازی هستم و امیدوارم در کنار امیر قلعه‌نویی روزهای خوبی را سپری کنم و بتوانم پیشرفت داشته باشم.

وی افزود: پیشنهاد‌های دیگری داشتم، اما با توجه به علاقه‌ام از سنین کودکی به تراکتورسازی به این تیم پیوستم. زمانی که 15 سالم بود، در تراکتورسازی تست دادم، ولی متأسفانه شرایط حضور در این تیم فراهم نشد، اکنون بسیار خوشحالم که شرایط پیوستنم به در تراکتورسازی به وجود آمده و می‌توانم در این تیم بازی کنم.

هافبک سابق استقلال در ادامه یادآور شد: قلعه‌نویی به فوتبالم اعتقاد دارد و من کشف او بوده‌ام، خیلی خوشحالم که می‌توانم در تیمی که او مربی آن است، بازی کنم و باز هم به پیشرفت بیش‌تری برسم.

رمضانی در ادامه در رابطه با اینکه در استقلال با بدشانسی‌های زیادی روبه‌رو شد، اظهار داشت: متأسفانه در یک مقطع مصدوم شدم و بدشانسی‌های زیادی آوردم، جدایی از این تیم برایم سخت است، اما با توجه به علاقه‌ای که به تراکتورسازی دارم، می‌توانم خیلی زود مسیر پیشرفت را طی کنم.

وی درمورد اینکه آیا از دست استقلالی‌ها و علیرضا منصوریان ناراحت نیست، خاطرنشان کرد: از استقلالی‌ها تشکر می‌کنم و از کسی ناراحت نیستم، جا دارد از علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی هم تشکر کنم و امیدوارم این تیم هم موفق شود. باز هم می‌گویم بابت حضور در تراکتورسازی خوشحالم و از اینکه می‌توانم در تیمی که عاشق آن بودم به میدان بروم، خوشحالیم را بیان می‌کنم. بازی کردن برای هواداران پرشور تراکتورسازی واقعاً لذت‌بخش است و همه تلاشم را می‌کنم که سال‌های خوبی در تیم شهرم داشته باشم.