به گزارش افکارنیوز،

سرانجام بعد از کشمکش های فراوان امتیاز باشگاه نفت به شرکت بهنام پیشرو کیش واگذار شد تا این تیم از بلاتکلیفی خارج و استارت خود برای حضور در لیگ شانزدهم را بزند.

 

مالکان جدید باشگاه در اولین گام باید تکلیف کادر فنی را مشخص می کردند از همین رو طی روزهای گذشته باب مذاکره با چند مربی را آغاز کردند که بنا به اخبار رسیده در این راه آنها براساس اولویت لیستی سه نفره مد نظر دارند تا با یکی از آنها برای هدایت تیم به توافق برسند.

 

گزینه اول نفتی ها منصور ابراهیم زاده است. کسی که هفته قبل با باشگاه مس کرمان قرارداد بست و الان برای بازگشت دوباره به نفت باید رضایت کرمانی ها را جلب کند. در خصوص او گفته می شود مالکان جدید وعده داده اند که رضایت مس را برای فسخ قراردادش جلب کنند.

 

گزینه دوم علی دایی سرمربی فصل گذشته صبا است که همواره نامش برای هدایت این تیم به گوش می رسید. اما در راه حضور این مربی هم مباحث مالی کمی ماجرا را پیچیده کرده چون شرکت بهنام پیشرو با توجه به از دست دادن زمان نمی تواند تیمی در اندازه های قهرمانی و کسب سهمیه ببندد و در این راه نیازی نمی بیند برای مربی همچون دایی هزینه میلیاردی انجام بدهد.

 

اما گزینه سوم و پایانی کسی نیست جزء پرویز مظلومی که بعد از برکناری از استقلال مشکلی برای هدایت نفت ندارد. مظلومی به عنوان گزینه سوم نفتی ها مذاکرات اولیه با مالکان باشگاه را انجام داده و برنامه و پیشنهادات خود را ارائه داد تا در صورت توافق هدایت نفت را در دست بگیرد.

 

با وجود تمامی این اخبار نزدیکان به باشگاه نفت مدعی اند شانس منصور ابراهیم زاده برای نشستن روی نیمکت نفت بسیار بیشتر از دو گزینه دیگر است و حتی مدیران باشگاه با نظرات این مربی وارد بازار نقل و انتقالات شده اند.

 

البته در کنار این نام ها باید از مربیانی همچون مجتبی حسینی دستیار یحیی گل محمدی در ذوب آهن که خود سابقه کار در نفت را دارد در کنار محمد خاکپور سرمربی سابق تیم امید ایران هم به عنوان دیگر گزینه ها نام برد گرچه با وجود تمامی این اخبار نزدیکان به باشگاه نفت مدعی اند شانس منصور ابراهیم زاده برای نشستن روی نیمکت نفت بسیار بیشتر از دو گزینه دیگر است و حتی مدیران باشگاه با نظرات این مربی وارد بازار نقل و انتقالات شده اند.