به گزارش افکارنیوز،

 

 علیرضا عزتی بعد از ثبت قراردادش در هیات فوتبال تهران با نفت تهران اظهار داشت: حدود یک ماه و نیم است که پیگیر انتقال این تیم بودیم. البته زحمت اصلی را برخی از مسئولان در وزارت نفت کشیدند و در نهایت تیمی که 55 سال قدمت داشت در تهران باقی ماند. امروز با بازیکنان جدید قرارداد بستند. همین که تکلیف مان مشخص شد خیلی خوب است. 

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی پیدا کنیم و نشان دهیم این نفت همان نفتی است که یکسال می خواست به اراک برود و ماندیم و پنجم هم شدیم. امیدوارم بتوانیم امسال نیز موفق باشیم. 

کاپیتان نفت تهران در پاسخ به این سوال که چطور وقتی سرمربی مشخص نشده بازیکنان جدید جذب می شوند تصریح کرد: باشگاه با بازیکنان جدید قرارداد می بندد.حالا من نمیدانم که این موضوع حرفه ای است یا غیرحرفه ای. بازیکنان خوبی جذب تیم شدند. همچنین نفراتی مثل حمدی نژاد و مبعلی که بعد از پایان قراردادشان در تیم ماندنی شدند.

عزتی در ادامه درباره اینکه اصرار و تجمع بازیکنان نفت که در نهایت منجر به ماندن این تیم در تهران شد گفت: حرف ما این بود که زمان از دست رفته. همین حالا هم خیلی دیر است و 24،25 روز بیشتر وقت نداریم. امیدوارم با همدلی که هر ساله در نفت بوده امسال نیز بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم. 

وی در پایان درباره مطالبات بازیکنان نفت افزود: گفته اند تا 20 روز آینده مطالبات بازیکنان پرداخت می شود.