به گزارش افکارنیوز،

تیم مقصد مکانی، میوندالن یک تیم دسته دومی در کشور نروژ است که پیراهن قهوه ای رنگ برتن می کنند رنگی که عموما در لباس تیم های فوتبال ازآن استفاده نمی شود.

 

سوشای 29 ساله بعد از نزدیک به 10 روز تمرین رضایت سرمربی و مدیر ورزشی این باشگاه را به دست آورد و نامش را در فهرست بازیکنان این تیم ثبت کرد. او که قراردادی 2 ساله با تیم تازه اش امضا کرده با چالشی تازه در زندگی ورزشی اش مواجه است.

 

مکانی بعد از دو سال حضور در پرسپولیس و گذراندن روزهای که یادآوری اش چندان خوشایند نیست حالا به دنبال یک شروع تازه است اگرچه به سختی می شود اعتماد طرفداران ایرانی را جلب کرد. با این حال او با سختکوشی در تمرینات راه خود را ادامه خواهد داد. او که در پرسپولیس از سوی دوستان نزدیکش به دلیل تحمل تمرینات سخت لقب Revenant (اشاره به لئوناردو دی کاپریو در فیلم آخر) را گرفته بود حالا به جایی رفته که اتفاقا شرایط آب و هوایی مشابه با آنچه در این فیلم مشهور به تصویر درآمده دارد.

 

 

کنت کارلسن مدیرورزشی میوندالن درباره خرید جدید تیمش می گوید: ما اعتقاد عمیقی به توانایی های سوشا مکانی داریم و قطعا با حضور او رقابت سختی در خط دروازه خواهیم داشت. پیشینه این بازیکن با اکثریت بازیکنان شاغل در لیگ نروژ متفاوت است و این مساله برای ما جالب بود. او بازیکنی جاه طلب با شرایط بدنی خوب است و با آمادگی کامل در تمرینات میوندالن حاضر شده است.

 

خود سوشا در گفتگویی که با رسانه های محلی داشته درباره حضورش در این باشگاه گفته است: من حضور در میوندالن را برای بازگشت به تیم ملی و البته شانس بازی در اروپا انتخاب کرده ام. من می خواهم به این تیم در مسیر بازگشت به لیگ برتر نروژ کمک کنم و امیدوارم میوندالن بستر خوبی باشد برای اینکه من به تیم بزرگتری نقل مکان کنم.

 

 

اینکه سوشا مکانی در فوتبال نروژ تا چه حد خود را به عنوان یک بازیکن ممتاز مطرح خواهد کرد فعلا یک راز بزرگ به شمار می آید. البته امیدواریم آرامش این کشور اروپای شمالی و البته تمرینات سخت در آنجا او را به جایی که انتظارش را داشتیم برگرداند. درست مثل قهرمان فیلم بازگشته که بارها از اوج ناامیدی برخاست.