به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی همان طور که پیش بینی می شد قراردادش را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد تا یکی از بزرگ ترین دغدغه های کادر فنی و طرفداران از بین برود. بازیکنی که در دو فصل گذشته یکی از ستون های اصلی میانه میدان استقلال بود حالا باز هم در جمع آبی پوشان باقی خواهد ماند تا تمام نگرانی های منصوریان در میانه میدان از بین برود.

 

در شرایطی که عملکرد استقلال در نقل و انتقالات واقعا خوب بود و این تیم توانست نقاط ضعفش را با خریدهای جالب توجه پوشش دهد اما سورپرایزهای منصوریان برای طرفداران به همین جا ختم نشد و این مربی جوان به دنبال بستن تیمی رویایی تر برای لیگ شانزدهم است. آخرین ماموریتی که این مربی برای خود ترسیم کرده اضافه کردن احسان حاج صفی دیگر ملی پوش سرشناس فوتبال ایران به جمع شاگردانش است و در این راه تلاش های او و مسئولان باشگاه واقعا جالب توجه است.

 

حاج صفی که بعد از جدایی از تیم فرانکفورتی مشخص نیست برنامه اش برای فصل آتی چیست این روزها به سوژه اصلی اردوی دو تیم سپاهان و استقلال تبدیل شده است از همین رو همه درانتظار تصمیم این بازیکن هستند، تصمیمی که منصوریان امیدوار است به سود او و تیمش تمام شود تا استقلال لیگ شانزدهم رویایی تر از همیشه شود. در صورتی که حاج صفی آبی پوش شود می توان استقلال این فصل را با تیم امیر قلعه نویی در لیگ دوازدهم مقایسه کرد که قهرمان لیگ برتر شد و به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان رسید.

 

استقلال تا به امروز نفراتی مثل بختیار رحمانی، کاوه رضایی، علی قربانی، آرش افشین، فرشید باقری، محمدحسین کنعانی زادگان، رابسون ، وریا غفوری و میلاد زکی پور را جذب کرده ضمن این که با تمدید قرارداد نفراتی مثل مگویان، امید ابراهیمی، خسرو حیدری و ... به تیمی مدعی قهرمانی تبدیل شد که با اضافه شدن احتمالی احسان حاج صفی می توان آنها را رویایی ترین استقلال چند سال اخیر نامید تا با علیرضا منصوریان امیدوار به قهرمانی در ایران و آسیا باشند.