به گزارش افکارنیوز،

 الان 10 روزی از این ادعا گذشته و رامین رضاییان به استناد همان بندی که در قراردادش آمده بود و با توجه به اینکه تا 15/3/1395 مطالبات فصل گذشته‌اش را به طور کامل نگرفته است، فسخ کرد و به ترکیه رفت.

مدافع راست ملی‌پوش فصل قبل پرسپولیس به راحتی پای میز مذاکره با مسئولان ریزاسپور ترکیه نشست و در نهایت با عقد قراردادی رسمی و 2 ساله به تیم ترکیه‌ای پیوست اما هنوز خبری از انتشار قرارداد رامین رضاییان از سوی پرسپولیسی‌ها نیست.

شاید دل دوستان به حملات هواداران پرسپولیس در تمرینات و فضای مجازی به رامین رضاییان خوش باشد که هنوز هیچ اقدامی نکرده‌اند.

شاید هم خودشان خوب می‌دانند چه اشتباهی مرتکب شده و بندی را بدون توجه به عواقب آن در قرارداد رامین رضاییان گنجانده‌اند که امروز با چنین مشکل بزرگی مواجه شوند. اگر غیر از این است که قرارداد را منتشر کنید تا خلافش ثابت شود؛ بازیکنی که از راه‌آهن یزدان به پرسپولیس آمد اما همان ابتدا شرطی گذاشت که علی کریمی، مهدی مهدوی‌کیا، کریم باقری و سایر بزرگان تاریخ باشگاه نگذاشته بودند.

سؤالی که این وسط به وجود می‌آید، این است که چرا با وجود گذشتن این همه مدت از غیبت در تمرینات رامین رضاییان گرفته تا عقد قرارداد با تیم ترکیه‌ای، هنوز دوستان به وعده خود عمل نمی‌کنند؟ چه اشکالی دارد متن قرارداد رامین رضاییان منتشر شود تا همه بدانند حق با کیست؟

شاید حق با رامین باشد که توانست در فصل نقل و انتقالات لیگ پانزدهم زرنگ‌تر از مسئولان باشگاه پرسپولیس عمل کند و آن بند را در قراردادش بگنجاند.

آقایان ادعا دارند رامین رضاییان قراردادی 2 ساله با پرسپولیس دارد و تخلف کرده است اما هنوز آن را منتشر نکرده‌اند تا افکار عمومی را روشن کنند.

به نظر می‌رسد انتشار متن قرارداد رامین رضاییان پیش از آنکه به ضرر این بازیکن باشد به زیان مدیران غیرفوتبالی است؛ مدیرانی که نه خودشان به فوتبال احاطه دارند و نه اطرافیان آنان!