به گزارش افکارنیوز،

حجازی درباره ارتباطش با مدیری گفت: ما در پروژه من ناصر حجازی هستم که فیلم مستند پدرم بود از صدای مهران مدیری در بخش‌هایی از فیلم استفاده کرده‌ایم؛ بخش‌هایی که به دوران بیماری پدرم اختصاص دارد و آن شب هم خیلی به یاد پدرم افتادیم.

از حجازی سؤال کردیم مهران مدیری سر به سرش گذاشته یا نه که گفت: اصلاً. شب خیلی خوبی بود و صحبت‌های خیلی خوبی هم بین ما رد و بدل شد که به احترام برنامه‌سازان دورهمی نمی‌توانم به ریز آن‌ها اشاره کنم ولی کلیات آن فوتبالی بود و خیلی هم از زنده‌یاد ناصر حجازی حرف زده شد. خبری هم از اصلاح موی سر و شوخی‌های این‌چنینی نبود.

آتیلا از برنامه دورهمی هم خیلی تعریف می‌کرد: مهران مدیری در کارش استاد است و در پشت صحنه برنامه به اندازه همان نفراتی که درون آن بودند افرادی مشغول بودند که من در مدت زمانی که آنجا بودم تا نوبتم بشود که به داخل بروم از آن همه رفت‌وآمد متعجب شده بودم. امیدوارم مردم عزیز کشورم از دیدن این برنامه لذت ببرند.

 

آتیلا حجازی که مدت‌هاست در ترکیه زندگی می‌کند، درباره حضور بازیکنان ایرانی در لیگ آن کشور به نکاتی اشاره کرد که کمتر به آن توجه شده بود. او همچنین از تماس شهباززاده با خودش هم خبر داد ولی یک‌سری شایعات را تکذیب کرد.

حقیقت دارد که شما با شهباززاده حرف زده‌اید؟

بله! البته او خودش به من زنگ زد. من غیر از یک مرتبه که سال گذشته همین ایام او را در باشگاه از نزدیک دیدم و سلام و علیک کردیم، دیگر هیچ زمان سجاد را ندیده‌ام. هیچ ارتباطی هم با او ندارم. من چند روز قبل متوجه تماسی از تلفنی ناآشنا شدم که وقتی آن را جواب دادم، متوجه شدم سجاد است.

چه‌کار داشت؟

او می‌داند که من به واسطه شغلم در آنالیا زندگی می‌کنم و اتفاقاً ارتباط خوبی هم با مسئولان باشگاه آنالیا دارم. به این خاطر درباره این تیم و وضعیت زندگی در این شهر سؤالاتی داشت که از من پرسید و من هم برحسب وظیفه آنچه در این‌باره می‌دانستم را با او در میان گذاشتم. امیدوارم توانسته باشم کمکی هرچند کم به او کرده باشم.

یعنی نقشی در این انتقال ندارید؟

من؟ به هیچ‌وجه! اتفاقاً این سؤال خوبی است که یک‌بار برای همیشه به آن جواب بدهم. من هرگز در بحث نقل و انتقال بازیکن فعالیتی نکرده‌ام و هرگز هم این کار را نخواهم کرد. اصلاً در خانواده ما این کارها جایگاهی ندارد. نه اینکه بخواهم بگویم کار خوبی نیست، نه! اما ما این‌کاره نیستیم که بازیکن این‌طرف و آن‌طرف ببریم.

اما در ایران این شایعه مطرح شد!

شایعات همیشه وجود داشته به ویژه درباره خانواده حجازی. ماشاا... دشمن کم نداریم.

حالا با جدایی شهباززاده از استقلال موافقید؟

بهتر است درباره احتمال حضور سجاد در لیگ ترکیه حرف بزنیم که اتفاق و تصمیم خیلی خوبی است. این را به خودش هم گفتم که لیگ ترکیه اصلاً قابل مقایسه با لیگ ایران نیست. لیگ ترکیه چند سر و گردن بالاتر از لیگ ‌برتر ایران است چه برسد به لیگ‌های امارات و قطر که در قیاس با اینجا صفر هستند. وسلی اشنایدر، فان‌پرسی، لوکاس پودولسکی، ماریو گومژ، میلوسویچ و خیلی‌های دیگر از بزرگان اروپا اینجا بازی می‌کنند. قطعاً بازی در این لیگ‌ها برای سجاد مفید خواهد بود. امیدوارم بتواند به لیگ ترکیه بیاید و فوتبالش پیشرفت کند تا در تیم‌ ملی به کشورمان کمک کند.

طارمی و رضاییان که با ریزاسپور بستند، خیلی تحت فشار قرار گرفتند. این انتقال را به سود آن‌ها می‌دانید؟

قطعاً. متعجب شدم که چرا طرفداران پرسپولیس به آن‌ها حمله کردند. هم طارمی و هم رضاییان فصل پیش خیلی برای تیم‌شان زحمت‌ کشیدند. مهدی که آقای گل شد و رامین هم از مدافعان خوب و ملی‌پوش تیمش بود. کاش هواداران پرسپولیس شرایطی به وجود نمی‌آوردند که بازیکنان این تیم فردا که خواستند به لیگ ایران برگردند، دل‌شان با پرسپولیس نباشد.